10 vecí , ktoré ste o bozkávaní (možno) nevedeli

Bozkávanie s tým správnym človekom je nie len zrušujúce, ale aj uvoľňujúce. Bozk vo vás vyvolá príjemné pocity a zapôsobí aj na vašu náladu. Nejdeme tu hovoriť o technike, tú ma každý inú a prispôsobuje ju túžbam svojho partnera. Skôr vám prezradíme, čo ste možno o bozkávaní nevedeli.

10 vecí , ktoré ste o bozkávaní (možno) nevedeli

1.Nepodceňujte bozky

Pery sú až stokrát citlivejšie ako vaše brušká prstov. To je dôvod prečo bozkávanie pred, počas a aj po sexe stimuluje túžbu a je pre nás také vzrušujúce a upokojujúce.

2. Predohra

Skutočne dlhý vášnivý bozk vás dokáže úplne pripraviť na sex.

3. Prejav citov

Ak vám váš partner dáva na rozlúčku len letmý bozk, môže to signalizovať, že prejavovať emócie je pre neho ťažké, no môže to poukazovať aj na to, že váš vzťah berie na ľahkú váhu.

4.Väčšia miera intimity

Pri bozkávaní sa vzrušenie o poznanie zvýši, ak sa k partnerovi pritlačíte bokmi.

5. Ušný lalôčik

Takmer každý chlap zbožňuje, keď mu jemne sajete ušný lalôčik a prechádzate mu po uchu špičkou jazyka.

6. Vášeň

Ak muž začína bozk už s pootvorenými perami, znamená to, že po vás túži, a tak isto aj to, že od vás očakáva trošku viac agresivity v bozkávaní.

7. Ženy sú vyberavejšie

Muži majú až dvakrát väčšiu pravdepodobnosť, že sa ocitnú v posteli so ženou, ktorá sa zle bozkáva, ako má žena so zlým „bozkávačom.“

8. Uvoľnenie

Ak sa pri vášnivom bozku úplne uvoľníte, zvýši sa vám krvný tlak, srdce začne biť rýchlejšie, vy budete stále vzrušenejší, a tak dosiahnete jednoduchšie aj orgazmus.

9.Experimentovanie

Päťdesiat štyri percent žien vo veku medzi osemnásť a dvadsaťštyri aspoň raz pobozkali iné dievča. Vo veku dvadsaťpäť až tridsaťštyri klesá toto číslo už len na štyridsaťtri percent.

10. Bozkávanie je zdravé

Zapojí sa do neho až 34 tvárových svalov, spálite pri ňom za minútu približne 20 kalórií, dokonca je prospešné aj v prevencii proti zubnému kazu.

Tagy