Ploché brucho už počas jednej noci? Stačí ak sa budete držať týchto 3 tipov

Každý kto chcel schudnúť, márne očakával okamžité výsledky. Strata váhy si však vyžaduje veľa disciplíny a odhodlanie. Prinášame vám triky, vďaka ktorým sa zobudíte s plochejším bruškom.

Ploché brucho už počas jednej noci? Stačí ak sa budete držať týchto 3 tipov

Nadbytočný tuk na bruchu spôsobuje mnohým ženám starosti. Pocit plnosti a nafúknutosti tiež nepomáha k pocitu blaženosti. Ak dnes dodržíte tieto 3 pravidlá, už na druhý deň ráno sa budete cítiť lepšie. 

jogurt

1. Vzdajte sa jogurtov

Hoci vás jogurty svojimi nápaditými obalmi presviedčajú, že sú pre vaše trávenie ideálne, realita je iná. Veľa druhov jogurtov obsahuje vysoký podiel cukrov, ktoré podporujú vznik škodlivých baktérii práve vo vašom žalúdku. Okrem toho mnoho ľudí len ťažko odbúrajú v nich obsiahnutú laktózu. Kombinácia cukrov a laktózy nadúva. Ak sú jogurty vašou obľúbenou formou večere, siahnite po tých, ktoré obsahujú menej ako 8 gramov cukru.

sprcha

2. Sprcha pred spaním

Počas spánku sa telo ochladzuje. To je aj hlavnou príčinou toho, že váš spánok nie je pokojný. Ak sa osprchujete ešte predtým ako zaleziete do postele, aktivujete svoj telesný “termostat” a vďaka tomu rýchlejšie zaspíte. Dobrý spánok redukuje stres kortizolu, ktorý pracuje aj ako odbúravač tukov. Šálka čaju je taktiež výborný prostriedkom ako si zabezpečiť krajšie bruško. 

žuvačky

3. Nežuvajte žuvačky

Žuvačky bez obsahu cukru zapríčiňujú plynatosť. Množstvo žuvačiek obsahuje doplnok sorbit - sladkú látku, ktorá je ťažko stráviteľná. Je tiež útočiskom zlých baktérii, ktoré sú zdrojom nadúvania a vetrov. A to nie je všetko! Pri žuvaní posielate svojmu mozgu signál, ktorý aktivuje akýsi hladový hormón a vy sa tak cítite hladní.

Zdroj: https://www.freundin.de/flacher-bauch-ueber-nacht-mit-diesen-drei-tipps-303853.html

Tagy