Štyri znamenia, ktoré spôsobujú v láske sklamanie

Motýle v žalúdku a ružové okuliare - byť zamilovaný, je niečo krásne! Keď sa vzťah skončí, trpíte takmer toľko, koľko ste predtým milovali. Pre niektoré znamenia je typické spôsobovať v láske bolesť, a mnoho sĺz. Aby ste viac netrpeli povieme vám, ktoré to sú.

Štyri znamenia, ktoré spôsobujú v láske sklamanie

Baran

Chlapi v znamení barana flirtujú veľmi radi, a milujú pozornosť iných žien. No len na krátku dobu, pretože ako náhle mu vojde do cesty niekto lepší, je preč. Baran počúva v nových dobrodružstvách hlas tela, je mu úplne jedno či zraní. Ich bezohľadné a egoistické správanie nielenže ničí vzťahy – ale ich flirt po krátkom čase končí. Ak hľadáte dlhodobý vzťah, pri baranoch by ste mali byť opatrní.

Škorpión

Mať za partnera škorpióna znamená nekritizovať, pretože to nemá rád. Ak mu niečo nepasuje, nemilosrdne to ukončí. Bez ohľadu na vaše pocity. Ak flirtujete s mužom tohto znamenia, nemôžete si byť istá či je jeho záujem skutočný. Rád hovorí ,,na celý život“, čo môže viesť k falošným nádejam. Škorpióni však veľmi dobre vedia čo chcú, a čo určite nie.  

Panna

Pri flirtovaní s osobou tohto znamenia by ste mali byť opatrní  - rada sa zblíži, no nemá vážne úmysly. Je pravdepodobné, že po niekoľkých stretnutiach s vami kontakt preruší, kým vy sa už možno stihnete aj zamilovať. Dokážu sa plne zaoberať vami a vašim vzťahom. Musíte však spĺňať jeho vysoké očakávania. Chlap v znamení panny je pedantný perfekcionalista, ak nezapadnete do jeho životnej schémy vyhodí vás z nej.

Váhy

Váhy taktiež dokážu spôsobiť veľké bolesti srdca. Vaše pocity sú úplne nepodstatné. Svet sa točí iba okolo partnera tohto znamenia, ak nie je stredobodom pozornosti odíde inou cestou. Dôvody odchodu nechá nevyjasnené, pretože muž v znamení váhy je nesmelý pri riešení konfliktov. Kým plačete a premýšľate, on hľadá niekoho druhého, kto mu bude venovať svoju pozornosť.

Zdroj: https://www.elle.de/sternzeichen-machen-liebeskummer

Tagy