10 rád, ako oddialiť ejakuláciu

Uspokojenie ženy je pre muža akýmsi dôkazom jeho mužnosti. Každý chce vydržať čo najdlhšie, no často sa stáva, že sa to nepodarí, pretože u nás žien je to častokrát ťažšie. Preto je tu našich pár rád, ako sa dá ejakulácia oddialiť a ako svojmu partnerovi, milencovi či manželovi pomôžete vyhnúť sa trápnej situácii.

10 rád, ako oddialiť ejakuláciu

Nádych, výdych

Jednou z najdôležitejších vecí počas sexu je zhlboka a pravidelne dýchať. Dôležité je to pred sexom aj počas neho, to zabezpečí predĺženie výdrže. Tak mu to previdelne pripomínajte.

Pomôž si sám

Masturbácia pred sexom zaručene oddiali prvé vyvrcholenie a už na prvýkrát vydrží muž omnoho dlhšie. Smelo mu s ňou pomôžte.

Stopnite ho

Ak už cítiš, že sa blíži k vyvrcholeniu stlač mu penis pod hlavičkou žaluďa, tak aby sa sústredil na tlak na močovú trubicu.

Skúste to druhýkrát

Ak už sa mu vás nepodarí uspokojiť pri prvom kole, vrhnite sa na neho hneď ako bude môcť a odštartujte druhé kolo. Hlavne, mu nedovoľte hneď zaspať.

Vnímanie partnerky

Muž sa musí v prvom rade zamerať na vás, a to už pri predohre. Musíte mu vysvetliť ako vnímať, čo sa vám páči a ako reagujete na jeho dotyky. Ak sa bude sústrediť poriadne, nebude sa sústrediť len na svoje uspokojenie, a tým aj oddiali vyvrcholenie. 

Preberte iniciatívu

Keď je žena hore, penis je menej stimulovaný. Ona si robí, čo sa jej páči, a potom môže iniciatívu prebrať do rúk zas muž.

Muž sa musí uvoľniť

Muži, ktorí majú problém s výdržou, často vedome alebo nevedome počas styku napínajú svaly panvového dna. Ak sú svaly panvového dna v pokoji je prakticky nemožné ejakulovať. Tieto svaly sa dajú cvičiť napríklad aj počas močenia tak, že moč zastavíš a znova začneš močiť.

Pomôcť môže aj alkohol

Dva, tri poháriky vína mu pomôžu oddialiť ejakuláciu. Alkohol je jedna z najúčinnejších metód ako oddialiť mužské potešenie.

Príjemná bolesť

Pohryznutie do ruky či jazyka vie tiež pomôcť. Muž sa prestane sústrediť na uspokojenie, ale vníma mieru bolesti. Ale s mierou, netreba ho pri tom zraniť a rovnako to nie je príjemné spestrenie pre všetkých, tak opatrne.

Hlavne pokoj

Najhoršie je keď muž začne na seba vyvíjať tlak, aby vydržal čo najdlhšie. Väčšinou to má úplne opačný efekt. Ak to príde príliš skoro, rozhodne to nie je koniec sveta. Trochu cviku a odhodlania a všetko sa dá. Hlavne mu v tom musíte pomôcť.

Tagy