10 vecí, ktoré nikdy nehovorte počas sexu

Sex je činnosť, pri ktorej sa uvoľňujú rôzne emócie. Napriek tomu sú isté pocity či veci, o ktorých by ste sa v posteli zmieňovať rozhodne nemali. Jediné, čo by ste nimi docielili, je to, že by ste do požadovaného cieľa zrejme neprišli. Aspoň pár z nich vám na ukážku prezradíme.

10 vecí, ktoré nikdy nehovorte počas sexu

1. Milujem ťa

Toto slovíčko do postele nepatrí najmä vtedy, ak ste ho danej osobe nikdy predtým nepovedali. Prvýkrát vyberte vhodnejšiu príležitosť, pri ktorej vyznie viac úprimne. Najzvláštnejšie vyznie, ak ho vyslovíte pri osobe, s ktorou ste sa v posteli ocitli v ten istý deň, ako ste ju aj spoznali. V tomto prípade budete vyzerať ozaj ako blázon.

2. Vezmi si ma...

Iba ak je to doplnené dodatkom „ešte raz“ a myslí sa tým druhé kolo. Žiadosť o ruku je v posteli niečo, čo tam skutočne nepatrí. Určite to sex akurát ukonči.

3. Už budeš?

Toto slovné spojenie môže s nesprávnym výrazom v tvári evokovať jedine to, že sa veľmi nudíte a chcete, aby bolo tomu utrpeniu koniec. Radšej počkajte. Súrenie rýchlemu koncu neprospeje, len ho predĺži.

Čo nehovoriť v posteli

4. Zuzka, teda Janka

Zlé meno počas sexu dobrý koniec veru neveští. Ak si menom nie ste istí, ani sa nepokúšajte ho uhádnuť. Neexistuje lepší spôsob, ako šplechnúť partnerovi do tváre, že ste s ním len za účelom sexu a skutočne pre nič iné.

5. Môj bývalý to robil takto...

Toto skutočne nie! Neporovnávajte, pokazíte tým celú atmosféru. Ak chcete niečo v sexe zmeniť, povedzte to bez toho, aby ste sa odvolávali na bývalého partnera.

6. Ďakujem

Nikdy, nikdy neďakujete za sex. Malo by ísť o vzájomné potešenie, poďakovanie tu skutočne nie je namieste. Ak teda nechcete, aby sa partner cítil úplne trápne.

7. Vypnime svetlo

To pokojne povedzte svojmu partnerovi, že sa na neho nechcete dívať. Efekt bude rovnaký. Každý sa rád páči sebe aj iným. Toto sex rozhodne nezlepší.

Čo nehovoriť v posteli

8. Mám pocit, že praskol

Ak aj naozaj takýto pocit máte, radšej to nenápadne skontrolujte a nerobte paniku. Máločo dokáže tak pokaziť náladu ako táto nešťastná vetička.

9. Si vo vnútri?

Lepšie spochybnenie veľkosti snáď ani neexistuje.

10. Zamkol si?

Ak ste už začali, je čas zabudnúť na všetky ostatné veci. Tie si skúste vyriešiť vopred. Bežné starosti do postele nepatria, ak si chcete sex aj užiť, ak nie, pokojne pri tom aj vyšívajte.

Tagy