Čo prezrádza partnerov rečový prejav pri sexe?

Tak ako ženy aj muži majú svoj vlastný repertoár sexuálnych zvukov. Vášnivé vzdychy či stonanie vášho partnera vo vašej intímnej chvíli môže veľa prezradiť.

Čo prezrádza partnerov rečový prejav pri sexe?

Komunikatívny

Sex plný slov. Je váš sex obohatený o vzrušujúce slová ako ,,Oh, baby“, ,,Áno“, ,,Ty si taká úžasná“ ... To znamená, že miluje vzrušujúce slová a tie ho dokážu poriadne rozpáliť. Skúste mu jeho slová opätovať a on vám splní aj tie najtajnejšie sexuálne sny.

Tichý

Patrí váš partner k tichším typom? Neobávajte sa. Aj keď váš partner ani len nemukne počas vašej milostnej noci, neznamená to, že ho sex s vami nebaví. V konečnom dôsledku to má pre vás aj isté výhody. Ak sa váš priateľ na sex plne v tichosti sústredí, vie svoj orgazmus značne oddialiť.

Smiech

Stalo sa vám, že sa váš partner v intímnej chvíli smial? To neznamená, že sa baví na váš účet. Každý má svoje citlivé miesta a vy ste našli to jeho. Niekoho to môže vzrušovať, avšak nabudúce sa radšej venujte jeho erotogénnym miestam.

Dychčanie

Ak sa dychčanie vášho partnera počas sexu zintenzívňuje, môže to znamenať, že jeho vyvrcholenie sa blíži. Chcete si ešte chvíľku užiť? Dlhšiu zábavu si zabezpečíte spomalením a upokojením svojho partnera. 

Hlasné výkriky

Je váš partner v posteli neriadené dravé zviera? Potom to znamená, že sa s vami výborne baví a noc si plnými dúškami užíva. Prepadnite tejto divokej hre a zažite noc plnú vášne.

Zdroj: https://www.freundin.de/was-seine-geraeusche-beim-sex-bedeuten-freundin-de

Tagy