Kto je pre vás najlepším sexuálnym partnerom podľa znamenia zverokruhu?

Vaše znamenie prezradí veľa o vašej zručnosti v posteli. Čo vás vzrušuje a ktoré polohy vás totálne rozpália, to všetko v sebe ukrýva mesiac vášho narodenia. Nečudo, že niektorým znameniam to v posteli jednoducho neklape. Pozrite sa, kto je vašim radovánkam súdený.

Kto je pre vás najlepším sexuálnym partnerom podľa znamenia zverokruhu?

Baran & Škorpión

Tieto dve náruživé znamenia horoskopu zažijú ten najdivokejší sex svojho života. Toto spojenie však nefunguje len v posteli, ale aj bežnom živote. Medzi nimi pôsobí čistá vášeň. Zatiaľ čo barani sú dominantní, škorpióny radi experimentujú. Nové sexuálne polohy a hračky sa postarajú o to, aby v spálni nenastala nuda.posteľné hrátky

Býk & Strelec

Šarmantnosť strelcov pasuje najlepšie k zmyselnosti býkov. Pre strelcov je sex zábavou, preto si ho s ňou najčastejšie spájajú. V prípade tohto spojenia neexistuje nič tabu, no dôveru tu však nehľadajte. Možno práve preto sú stvorení na vzájomne posteľné hrátky, pri ktorých im to klape takmer na 100 %.

Blíženci & Kozorožec

Sex blížencov a kozorožcov je jedným z najintenzívnejších. Bláznenie k nim do postele však nepatrí. Obe znamenia sú na to až príliš vážne. Prím hrá vášeň. Hlboké vzdychy, čarovné pohľady a zmyslené dotyky zabezpečia, že každá jedna noc je milostným zážitkom.

Ryby & Rak

Spojenie, ktoré zaručí najcitlivejší sex, aký môžu páry zažiť. Ryby, tak ako aj raky vedia byť veľmi egoistické. V posteli sú však navzájom veľmi citliví. A čo môže ozvláštniť ich posteľné hrátky? Práve jemná sebeckosť im tak verne známa.

sex

Lev & Váhy

50 odtieňov sivej reálne! Zatiaľ čo levy preberú dominantnú časť, váhy zaradia do hry svoju podlízavosť. Toto rozdelenie úloh je úplne prirodzené, preto milovaniu doslova prepadnú a sú schopní venovať vzrušujúcemu sexu až niekoľko hodín.

Panna & Vodnár

Citliví perfekcionisti zo zverokruhu. Vlastnosti, ktoré v posteli dokonale ladia. Urobia všetko pre to, aby sa navzájom uspokojili. Sú vždy pripravení čeliť novým výzvam a kamasutra je ich pomocníkom. Rýchlovky však neuspokoja ani jedného z tejto dvojice.

Zdroj: https://www.cosmopolitan.de/sex-horoskop-diese-sternzeichen-paare-haben-den-besten-sex-ever-80451.html

Tagy