Sex po telefóne – zvádzanie na diaľku

Ak je vaša láska priestorovo odlúčená, erotika nemusí ostať tabu. Vďaka sexu cez telefón bude váš milostný život fungovať aj na diaľku.

Sex po telefóne – zvádzanie na diaľku

Spája sa vám sex po telefóne práve s lacnou a ľahkou televíznou reklamou? Odosobnite sa od toho. Erotický telefonický rozhovor je moderným spôsobom, ako udržať milostný život sviežim. Predovšetkým je výborný riešením, ako sa postarať o váš vzťah, ak ste vystavení skúškam odlúčenia z pracovných alebo osobných dôvodov. Fyzický odstup tak viac nebude problémom.

Odbúranie komplexov

Ten, kto chce okúsiť sex po telefóne, musí sa zbaviť strachu. S menším nácvikom, dosiahnete výsledky, ktoré ani sami neočakávate. Ak ste sa odhodlali skúsiť svoj prvý sex cez telefón, začnite zľahka. Jemne dráždivé slová navnadia správnu atmosféru. Uistite sa, že aj váš partner je sám v posteli a je naladený tak, ako aj vy. Priblížte mu vašu predstavu o tom, čo by ste s vašimi rukami najradšej urobili. Určite ho to nenechá chladným.

vzrušenie

Zvádzanie až do vyvrcholenia

Sústreďte sa na pocity vášho partnera a nechajte sa viesť jeho túžbami. Vzrušujúce vzdychy nepotláčajte, naopak doprajte mu počuť, že vaša fantázia ladí s vašimi chúťkami. Pri sexe cez telefón sú dôležité detaily a presnosť. Dôkladne opíšte každú maličkosť, ktorú by ste spravili. Po chvíli sa úplne oddáte situácii a pôjde to samo. Je to ľahšie, ako by sa zdalo. Užívajte si to. Aj takýto sex môže viesť k vyvrcholeniu, veď nakoniec presvedčte sa sami.

Zdroj: https://www.freundin.de/psycho-liebe-sex-einen-mann-verfuehren-telefonsex-verfuehrung-aus-der-ferne-207856.html

Tagy