7 vecí, ktoré robia tí nesprávni chlapi

Naozaj sa o vás zaujíma, alebo ste preňho len rozptýlením? Týchto 7 bodov vám prezradí, či to s vami myslí vážne.

7 vecí, ktoré robia tí nesprávni chlapi

To, či je naozaj on tým pravým, spozoruje skôr okolie ako vy sami. Cez ružové okuliare sa všetko zdá krajšie, ako v skutočnosti je. Ako si uvedomiť, že niečo je zle? Stačí, ak ho nájdete v týchto bodoch:

  1. Nepriznáva sa k vám 

Ten, kto je skutočne zamilovaný, sa chce o svoje šťastie podeliť s ostatnými. S nadšením by vás mal predstaviť tým, ktorí pre neho znamenajú najviac, teda rodičia a najlepší priatelia. Ak toto zoznámenie neprichádza, je čas na podozrenia.

socialne siete

  1. Ignoruje vás na sociálnych sieťach

Na facebooku sa stále pýši tým, že je nezadaný? Zamyslite sa. Nový vzťah je spravidla niečo, na čo sú muži pyšní a svoje úlovky radi ukazujú. Ak váš priateľ patrí k tým, pre ktorých nie sú sociálne siete niečím dôležitý, je všetko v úplnom poriadku. Ak je však celé dni aktívny a jeho nástenky sú plné noviniek, zamyslite sa nad tým, či tam niečo skutočne nechýba.

  1. Má tajnosti

Prišla mu správa hlasnejšie ako by mala a on je zrazu hekticky a vydesený z toho, že by ste si ju prečítali? Odhliadnuc od toho, že jeho mobilný telefón sa vás vôbec netýka a nemali by ste v ňom snoriť, môže byť jeho správanie zvláštne. Po prvé pretože dostáva správy, ktoré by ste vy nemali vidieť a po druhé pretože očakáva, že za jeho chrbtom špehujete. To isté platí, ak pred vami na sociálnych sieťach skrýva určitý obsah. Nájdete pre toto všetko nejaký rozumný dôvod?

hádka

  1. Spoločné rozhovory nie sú preňho dôležité

Sex s ním je zmyslený, ale možno práve tam aj všetka zmyselnosť končí. Keď si rozumiete iba v posteli a nemáte si viac čo povedať, pretože nenájdete žiadne spoločné témy, alebo on jednoducho nemá záujem, mali by ste sa zamyslieť či chce skutočne vás alebo len vaše telo.

  1. Nepovažuje vás za dôležitú

Nezáleží na tom čo plánuje, ale či s vami počíta. Cez víkend si chce vyraziť s chalanmi, ale čas strávený s vami do jeho plánu nespadá. Najhoršie je, ak mu na tom vôbec nezáleží alebo tento problém nevníma.

podpora

  1. Nepodporuje vás

V každom vzťahu si musia byť partneri oporou, ak prídu problémy či životné skúšky. Aj napriek tomu, že po vašom boku niekto stojí, vy sa musíte životom prebíjať samé? Tu sa naskytuje priestor položiť si otázku, či pri vás niekto skutočne stojí a podporuje vás.

  1. Plačete kvôli nemu

Možno to urobil omylom alebo to tak naozaj nemyslel, avšak buďte realistické. Je mu úplne jedno, prečo stále plačete. Nezáleží na tom, ako dlho to už trvá, je to znakom toho, že niečo nie je správne. Nikto by nemal trpieť pre niekoho. Ak vyroníte čo i len slzu kvôli nemu, no nie tú z dojatia, verte, že on nie je ten pravý a tu sa výnimky nekladú!

Zdroj: https://www.freundin.de/beziehungsfrage-wenn-er-diese-7-dinge-macht-ist-er-der-falsche-264180.html

Tagy