Čo vnímajú muži na ženách ako neatraktívne? Týchto 5 faktov vás prekvapí

Žiaľ, sú skutočnosti, ktoré pôsobia na mužov opačným efektom, ako by ženy očakávali. Byť starou dievkou a prehnane oddanou ženou je pre chlapov úplne tabu. To, že chlapi na ženách nenávidia práve týchto 5 vlastností, ste určite netušili.

Čo vnímajú muži na ženách ako neatraktívne? Týchto 5 faktov vás prekvapí

Negatívne reči o svojom ex

Je logické, že váš (potenciálny) partner si želá, aby ste sa od svojho bývalého úplne odpútali. Hovoriť o ňom intenzívne a predovšetkým negatívne, nie je najvkusnejším spôsobom, ako vášho partnera o tom presvedčiť. Téma vašich rozhovorov by nemala byť primárne smerovaná do vašej minulosti. Reči o vašom bývalom vnucujú pocit, že sa naňho stále fixujete. Na druhej strane negativizmus netvorí pozitívny obraz o vašom charaktere. Pôsobí to zlomyseľne a detsky. Ak však dôjde k téme bývalých partnerov, držte sa ďalej a zostaňte najmä pozitívna. Minulosť nechajte minulosťou a tešte sa na budúcnosť.

Nedobytná žena
Byť nedobytná

“Tajné“ pravidlo randenia znie: Ak budete nedobytná, vzbudíte záujem. Platí to, avšak len do určitej miery. Držte sa však radšej zásady: Buďte nezávislá, asertívna a prejavte záujem. Predstieranie nedostupnosti a nezáujmu má opačný efekt, ako by ste očakávali.

hrdina

Hľadanie hrdinu v núdzi

Rozprávky vám od útleho veku sugerujú, že ženu zachráni muž, keď potrebuje pomoc. Hrať sa na obeť preto, aby sa on hral na hrdinu, možno zafunguje, ale dlho nevydrží. Na začiatku každého vzťahu je dobré si svoje problémy riešiť sám so sebou, svojimi priateľmi či rodinou. Napriek tomu sa so svojimi problémami môžete prirodzene zveriť aj partnerovi, no prehnaným dramatizovaním ho len odlákate. Snažte sa najprv vychladnúť a ukážte mu, že všetko zvládate, a to predovšetkým s chladnou hlavou.

make up

Výraznejšie líčenie

Každý muž má rád, ak sa žena o seba stará. Mužov však priťahuje práve prirodzenosť. Podľa výsledkov ankety až 78 % mužov by sa rozhodlo pre ženu, ktorá je prirodzene krásna a nepotrebuje si svoje "ja" zakrývať. Viete, čo si muži všimnú na ženách ako prvé? V prípade 75 % mužov to sú vlasy. Prirodzene rozpustené vlasy či jemné vlny hrajú oveľa väčší prím v porovnaní s rôznymi farebnými variáciami. Štúdia žurnálu psychológie tvrdí, že ženy považujú prehnané líčenie, vyzývavé oblečenie za atraktívne pre mužskú populáciu. V skutočnosti je to priam odstrašujúce. Pamätajte, že menej je niekedy viac.

Stále prikyvkávanie

Unudíte ho, ak nebudete mať svoj názor. Nemôžete predsa so všetkým súhlasiť. Nie je ľahké povedať svoj názor, ak viete, že by to pre toho druhého nebolo najpríjemnejšie. Samozrejme sa chcete vyhnúť konfliktu. To je však len dôkazom nedostatku otvorenosti a úprimnosti. Je veľmi dôležité nechať vašim myšlienkam či názorom priestor. Sami zistíte, že ak máte pochopenie jeden pre druhého, vaše rozdielne názory vedú len k zaujímavej diskusii a nie vyhroteným konfliktom. Veď kľúčom k šťastnému partnerstvu je práve úprimnosť.

Dôverujte si! Veď váš (potenciálny) partner nechce žiť so ženskou verziou seba. Buďte ženská a hlavne vždy sama sebou.

Zdroj: https://www.freundin.de/liebe-dinge-finden-maenner-unattraktiv

Tagy