10 tipov, ako si udržať chlapa

Ktorá z nás netúži byť milovaná? Žiť s mužom je ťažké, no bez neho často ešte ťažšie. Ale lásku si treba zaslúžiť a správať sa tak, aby sme sa jedného dňa neprebudili a nenašli našu lásku v náruči inej. To že vás ľúbi teraz, ešte neznamená, že máte vyhraté.

10 tipov, ako si udržať chlapa

 1. Starajte sa o seba

Toto je asi to najdôležitejšie pravidlo. Už vás ľúbi a tu to končí. Práve naopak. O svoj zovňajšok sa musíte stále dôkladne starať. Určite vyžadujete to isté aj vy od svojho partnera, tak prečo by vás on mal tolerovať neupravenú a rozkysnutú v okydaných teplákoch. Zájdite sem-tam do fitka, používajte vhodnú kozmetiku, šminky, snažte sa byť krásna nie len pre neho, ale najmä pre seba.

2. Vyjadrujte svoje pocity

Aj keď nepatríte k tým, ktoré rady položia svoje srdce na dlaň, posnažte sa. Je dôležité rozprávať sa o tom čo cítite. Ak máte pocit, že sa partner o seba nestará, alebo že o vás stráca záujem, komunikujte s ním. Ale s pocitmi to zas nepreháňajte. Máloktorý muž má rád precitlivené ufňukané ženy. Zachovajte si svoju dôstojnosť.

3. Všetkého veľa škodí

Rozhodne spolu netrávte celé dni. Snažte sa robiť aj to, čo ste robievali predtým, ako vstúpil do vášho života. Zájdite poklebetiť s kamarátkou na kávu. Predsa len, ak by ste sa raz rozišli, kamaráti tu budú vždy pre vás, preto sa snažte o nich neprísť tým, že ich pre vzťah úplne zanedbáte. Určite to ocení aj on.

vzťah

4. Snažte sa páčiť sa

Keď sa páčite sama sebe, páčite sa aj ostatným. Kúpte si niečo nové, zmeňte účes, snažte sa robiť niečo čím ho prekvapíte. Napríklad aj sexi novou bielizňou.

5. Nevnucujte sa

Za žiadnych okolností svojho partnera neterorizujte telefonátmi či smskami. Ak vidíte, že chce byť sám, alebo stráviť čas s kamarátmi, dovoľte mu to. Trvaním na tom, aby bol s vami, ničomu nepomôžete. Nechajte ho dýchať.

6. Zdravá výmena názorov

Zbytočne sa budete nasilu cez zuby snažiť byť k sebe milí, keď vás niečo štve. Pokojne sa pohádajte. Pocity treba pravidelne ventilovať. Taká malá hádka, môže celkom dobre okoreniť vzťah.

7. Let´s talk about sex

Nech si vraví, kto chce čo chce, je to podstatná súčasť vzťahu. A keď to neklape v posteli, nebude to zrejme dlho klapať celkovo. Rozprávajte sa o sexe. Nehanbite sa povedať čo a ako sa vám páči. Každý chlap rád uspokojí túžby svojej partnerky.

vzťah

8. Tajomstvo  

Nehovorte úplne o všetkom, nechajte si nejaké drobné tajomstvá. Váš partner nie je zvedavý na každý drobný detail, ktorý by ste mu najradšej hneď povedali. Naopak, ak niečo nebude vedieť, budete pre neho tajomnejšia a o to zaujímavejšia. Tajomstvo je sexi

9. Podstatná je dôvera

Dôverujte si. Snažte sa čítať medzi riadkami a buďte vnímavá. Nepýtajte sa ho, s kým bol kedy tam bol a prečo tam bol. Ak svojho partnera najprv dôkladne spoznáte, hneď zistíte ak niečo nebude v poriadku. Až potom bude čas na otázky.

10. Žiadna rutina

Tá je vo veľkej miere zakázaná. Nič tak neničí vzťah ako to, že každý deň viete, čo vás čaká. Snažte sa partnera prekvapiť, choďte na výlet, kúpte mu nejakú drobnosť, ktorá mu urobí rovnakú radosť, ako keď vám on prinesie kvety. Snažte sa o neho, ale nepreháňajte to, nech sa necíti byť uháňaný. Nikto nebude šťastný v zlatej klietke.

Tagy