Muži, prekvapte nás! Netradičné rande očarí každú ženu

Obdobie randenia patrí k tým najčarovnejším v celom vzťahu. Vzájomné spoznávanie, oťukávanie a hodiny rozhovorov a smiechu vytvárajú nielen dôležité zázemie pre začínajúci vzťah, ale i spomienky, ku ktorým sa budeme vracať vo všedných či ťažkých dňoch.

Muži, prekvapte nás! Netradičné rande očarí každú ženu

V každej žene, aj v tej samostatnej a emancipovanej, ktorá zvládne opraviť vodovodný kohútik a pracuje na skvelej kariére, drieme romantická princezná, ktorá túži, aby ju muž prekvapil a bojoval o jej priazeň. Stačí malý nápad na netradičné rande a my ženy vieme, že sme našli toho pravého. 

Splniť nesplnený sen? Lepšie ako snubný prsteň!

Ak máte vedľa seba dobrodružnú dušu, ktorá miluje cestovanie, rada spoznáva nové miesta či zbiera netradičné zážitky, čo najskôr zistite, aké má nesplnené méty. Túži ísť lanovkou na Lomničák? Ešte nikdy neletela lietadlom? Splňte jej tento sen. Pre nás ženy je snaha muža dopriať svojej partnerke to, po čom túži, o to vzácnejšia, keď vieme, že nás počúva, prejavuje snahu a iniciatívu. My ženy potrebujeme cítiť, že pre muža sme prioritou.

"Ako malá som chcela byť baletkou," hovorí Melánia (31), "žiaľ, v našom meste nebola žiadna tanečná škola, takže môj sen sa mi nesplnil. Raz som o tom hovorila môjmu dobrému kamarátovi. Ten ma o pár dní prekvapil lístkami do divadla na Labutie jazero. Bol to krásny zážitok. 
Bolo práve pred Vianocami a do Bratislavy sme absolvovali strastiplnú cestu. Bol to jeden z mojich najkrajších zážitkov, o to viac, že kamarát, dnes už manžel, sa mi cestou domov priznal, že niekoľkohodinové sledovanie tancujúcich labutí ho nudilo na smrť. Lístky na balet napriek tomu dostávam každé výročie,"balet - rande

Za nevšednosťou nemusíte ísť ďaleko

Nezabudnuteľné rande nemusí byť drahé, ani nevyžaduje špeciálne prípravy. Niekedy ide naozaj len malú snahu urobiť všedné veci nevšednými. Práve vyháňanie rutiny z každodenného života je poistkou, že si vzťah zachová iskru a budú nás tešiť aj tie obyčajné veci.

Svoje o tom vie aj Katka (27): "Chystali sme sa do letného kina, ale ako natruc som ostala chorá. Pritom letné kino, tú atmosféru a dobré filmy, milujem. Môj priateľ to však vyriešil po svojom. Vytiahol rolety, rozložil na dlážke piknikovú deku, zapálil čajové sviečky a objednal pizzu. Celú noc sme pozerali na striedačku staré filmy a epizódy zo Sherlocka. Za romantikou skrátka nemusíte chodiť vonku,"filmový večer
Najdôležitejšou zásadou pekného randenia však zostáva pozornosť a tešenie sa zo vzájomnej spoločnosti. Páni, odložte mobilné telefóny, zabudnite na chvíľu na Ligu majstrov a venujte sa nám. Dobrým spôsobom a úprimnému záujmu neodolá žiadne ženské srdce.

Tagy