Ako môže vyzerať rande v roku 2018? Máme tipy 


Generácia mileniálov mení pravidlá hry vo viacerých sférach ľudského života. A randenie nie je výnimkou. Hľadáte spôsoby, ako spoznávať nových mužov v 21. storočí? Tento článok vám napovie.

Ako môže vyzerať rande v roku 2018? Máme tipy	


Spomínate si, ako naše mamy chodili do kina, na večere a dlhé nočné prechádzky, kým sa rozhodli, že našli toho pravého? Má to svoje čaro. To nikto nemôže poprieť. Ale vyhovuje to každej z nás? Nie. Čo nám teda ponúka svet randenia v roku 2018?

Rande cez internet? Prečo nie?!

Doba, v ktorej žijeme, vyžaduje, aby sme sa zbavili množstva predsudkov, ktoré zaťažovali generácie pred nami. No niektoré predsudky si vytvárame samé. Rande cez internet? To je neosobné, bezduché, smiešne, poviete si. Pozrime sa na to z iného uhlu pohľadu.

Ak sa spojíte s mužom cez skype alebo facebook chat, musí sa snažiť viac, ako keď sa stretnete osobne. Viac vynikajú jeho duchovné kvality. Je nútený vás písomným prejavom presvedčiť o tom, že je schopný sa korektne vyjadrovať. Pri hovore musí dokázať vynaliezavosť a upútať vašu pozornosť. A najväčšia výhoda? Ak vás to prestane baviť, stačí vypnúť hovor alebo chat a vyhovoriť sa na výpadok signálu.

Rande inakŽe sa spolu hrajú iba deti? Veci sa menia

Pekným miestom na stretnutie môže byť reštaurácia, či park. Ale predstavte si, že by ste sa prvý raz stretli v laser aréne. Načo dlhé rozhovory? Načo zababrané oblečenie od jedla a trápne čakanie na to, kto zaplatí účet? Svetlá, zvuky, pohyb, to všetko je vzrušujúcejšie a zaujímavejšie.

Hra vypovie toho veľa o danom človeku. Chceli by ste mať doma neznesiteľne súťaživého mača, čo sa nevie správať k dáme, ak je v stávke jeho výhra? Je lepšie si to overiť hneď, ako neskôr, keď sa na vás urazí vždy po tom, čo ho porazíte v kartách.

Rande inakZbavme sa stereotypov

Nebojme sa experimentovať. Ak sa pred nami zjaví chlap s pozvaním na rande v jednej ruke a s bláznivým nápadom v druhej, poďme do toho. Žijeme dobu, ktorá prináša množstvo príležitostí. Prečo si ich neužiť vo dvojici pokojne hneď na prvom rande? Prajeme vám len tie najlepšie zážitky.

Tagy