Najčudnejšie sexuálne úchylky

Každému sa pri sexe páči niečo iné, respektíve, všetko závisí aj od nálady, v ktorej sa práve nachádzate. Niektoré sexuálne chúťky sú však skutočne netradičné, či dokonca bizarné. A možno sa aj vám pri niektorých sfarbia líca do ružova. Však koniec koncov, každý máme nejaké tajomstvá.

Najčudnejšie sexuálne úchylky

Urolagnia

U ľudí s touto úchylkou hrá hlavnú úlohu moč. Sexuálne vzrušenie tu môže mať bezkontaktnú a kontaktnú formu. Niektorých vzrušuje len pohľad na močiaceho človeka a tí druhí sa zas oddávajú tzv. „pissingu" – teda močeniu na svojho partnera a naopak.

Laktofília

Jedincov s touto úchylkou vzrušuje produkcia materského mlieka. Muž chce byť počas sexu kojený ženou alebo ho vzrušuje striekanie mlieka z bradaviek.

Dakryfília

Ak sa snažíte silou mocou rozplakať svojho partnera, nakoľko vás pohľad na neho v tejto situácii vzruší, možno trpíte práve touto úchylkou. Dakryfília je vlastne vzrušenie z pohľadu na plačúceho človeka. A je jedno, akou formou plač docielite.

Emetofília

Jedna z najnechutenejších úchyliek. Verili by ste, že niekoho dokáže vzrušiť vracanie?

Apotemnofília

Veľmi kuriózna úchylka, ktorá spôsobuje túžbu po stratení končatiny. Vec, ktorú si nikto nechce ani len predstaviť a ktorá by zmenila človeku celý život, u niektorých málo jedincoch vyvoláva sexuálne vzrušenie.

Klyzmafília

Touto úchylkou sa označuje vzrušenie spôsobené klystírom alias sprchou hrubého čreva. Takže nakoniec pre niekoho môže byť predoperačné potlačenie stolice dokonca potešením.

Troilizmus

Predstavujete si svojho partnera s inou ženou, stúpa vám adrenalín a v duchu si opakujete slová ”nech len skúsi a uvidí?” No čudovali by ste sa, ale niektoré páry majú povolené nie len takéto predstavy, ale aj ich realizáciu. Troilizmus je totiž sexuálna úchylka, ktorá vyvoláva sexuálne vzrušenie z pozerania sa na partnera, ako súloží s niekým iným.

Fetišizmus

Tento pojem už nie je až taký neznámy. Ide o staré dobré súloženie s neživými predmetmi alebo časťami nesúvisiacimi s pohlavnými orgánmi.

Koprofília

No a bodka na záver je patologická záľuba v exkrementoch.

Tagy