Leto lásky: tieto znamenia horoskopu nájdu toto leto svoju veľkú lásku

Dovolenkový flirt alebo veľká láska? Leto 2018 bude romantické. Niektoré znamenia horoskopu sa zamilujú až po uši do nesprávnej osoby, iné budú mať šťastie a tohtoročné leto im priveje obrovskú lásku. Nájdete si to svoje?

Leto lásky: tieto znamenia horoskopu nájdu toto leto svoju veľkú lásku

LEV

Horúce leto levíc! Ak hľadáte lásku vášho života, toto leto dostane vaše srdce do ,,plameňov“. Vždy ste rady priťahovali pozornosť, a samozrejme si ju       užívali. Tento rok si však prajete viac – toto želanie sa splní najneskôr do vašich narodenín. Vaše osudové stretnutie najskôr budete vnímať ako bezvýznamný flirt, no nakoniec sa zamilujete až po uši.

RYBA

Ste jednoducho beznádejní romantici. Máte pocit, že ste príliš dlho na okraji, keď pozorujete svoje okolie počas hľadania veľkej lásky. Vždy ste snívali o perfektnom partnerovi, ktorý vám rozumie, podporuje vás a chce s vami objavovať svet. Keď máte očakávania, dostanete sa do kúta. Napriek tomu to nemôže uškodiť rozhliadnutiu sa po mužoch v znamení raka, ryby alebo škorpióna, ktorí s vami zdieľajú hlbšie spojenie. To, ktoré vy hľadáte.

VODNÁR

,,Nový rok, nové JA!“ Takýto postoj ste nikdy nemali. V priebehu tohto roku ste neboli spokojní so svojim milostným životom, no ste príliš tvrdohlaví na to, aby ste niečo zmenili. Toto leto sa však veci otočia o 180 stupňov. Za cenu veľkej lásky ste schopní čohokoľvek! Vaše úsilie sa vyplatí práve počas letných mesiacov. Stretnete niekoho, kto vám presne ukáže prečo vaše minulé vzťahy nefungovali.

Zdroj:  https://www.elle.de/sternzeichen-finden-im-sommer-ihre-grosse-liebe

Tagy