10 tipov, ako si chlapa omotáte okolo prsta

Ktorá žena by nechcela, aby jej chlap zobal z ruky? Je to rozhodne beh na dlhé trate, ale existujú prípady, kedy sa to ženám podarilo. Tu je pár rád, ako na to.

10 tipov, ako si chlapa omotáte okolo prsta

1. Smiech ho obmäkčí

Pochváľte jeho humor, aj keď sa vám možno nezdá byť až taký úchvatný. Muži milujú pocit, keď vás rozosmejú. Pošteklí to jeho ego a vám to nahrá do kariet.

2. Samozrejme, že máš pravdu miláčik

Každý chlap chce počuť, že má pravdu. Však povedzme si úprimne, kto z nás sa rád mýli? Preto rozhodne nešetrite súhlasom najmä v prvej fáze vzťahu. Ale zas nepritakávajte na všetko, s čím by ste inak nesúhlasili, stačí, keď budete súhlasiť s maličkosťami. Možno potom rozhodnutie v dôležitejších veciach nechá na vás.

3. Kto nemá rád prekvapenia?

Čo lepšie zatočí s nudou a stereotypom vo vzťahu ako niečo neočakávané? Nemusí sa to bezpodmienečne týkať materiálnych darov. Muža potešíte aj skvelou večerou, sexi prádielkom či vášnivou nocou.

4. Nepreháňajte to s láskou

Všetkého veľa škodí a s láskou to nie je inak. Ak ho budete nonstop zasypávať vyznaniami lásky, milými osloveniami, zamilovanými telefonátmi, prestane mať pocit, že sa o vás musí snažiť. Budete pre neho len ľahká korisť, ktorá ho po chvíľke omrzí.

5. Buďte súčasťou jeho sveta

Prejavte záujem o jeho koníčky. Budete tak s ním tráviť viac času, lepšie ho spoznáte a on z vás bude hotový.

6. Ponaťahujte ho

Buďte trošku tajomná. Nehláste mu stále, kam a s kým idete, ale tvárte sa trošku záhadne. Neistota mužov vzrušuje. Naservírované jedlo na tanieri nie je až taká zábava, ako keď oň musia aj trochu zabojovať.

7. Nedržte ho nakrátko

Ak chce ísť von s priateľmi, dovoľte mu to. Ak chce ísť s inou ženou, o ktorej prehlasuje, že je to len jeho kamarátka, overte si to. No rozhodne mu všetko nezakazujte. Občas nejakú drobnosť môžete. Žiarlivosť v únosnej miere sa mužom páči.

8. Najlepšie raňajky

Po prebudení je hladina sexuálnych hormónov najvyššia, preto je najlepšími raňajkami ranné milovanie. A milovaním sa vyplavujú emócie, čo zabezpečí to, že váš vzťah sa len utuží.

9. Dajte mu pocit ochrancu

Muž sa rád pasuje do role hrdinu. Ak mu poskytnete možnosť, aby vás ochránil, bude sa cítiť ako ozajstný chlap a jeho city k vám porastú. Priznajte teda, že máte niekedy strach z vecí, ako napríklad prechádzky po nočnom meste.

10. Buďte trochu mrcha

Muži nemajú až tak radi na slovo poslušné žienky domáce. Žena musí mať svoj názor a nepodriaďovať sa chlapovi vo všetkom. Občas si musíte aj dupnúť a urobiť niečo, čo sa mu nebude páčiť. Ak zistí, že nad vami nemá úplnú kontrolu, bude vás ešte viac chcieť.

Tagy