10 vecí, ktoré vám pomôžu vyzerať neodolateľne

Určite túžite vyzerať čo najlepšie, byť príťažlivou pre seba i svoje okolie a zaujať ohúrené pohľady, len čo vstúpite do miestnosti. Ponúkame vám desať rád, ktoré vám naozaj pomôžu vyzerať neodolateľne.

10 vecí, ktoré vám pomôžu vyzerať neodolateľne

1. VÝŽIVA

Krásny dom sa stavia na zdravých základoch. Čo je zdravé, to je krásne. A správna výživa podporuje  aše zdravie. Bude to znieť možno trochu ako klišé, ale ak chcete vyzerať naozaj neodolateľne, pite dostatok vody, vsaďte na zdravé tuky, obmedzte sacharidy a vyhýbajte sa fast foodom. Jedzte veľa zeleniny a namiesto tristogramovej čokolády si dajte pomaranč. Nielenže vďaka výžive budete vyzerať skvele, vy sa tak budete aj cítiť.

2. DOSTATOK SPÁNKU

Nepreháňajte to s ponocovaním a doprajte si minimálne 8 hodín zdravého spánku. Spánok osvieži  ašu pleť lepšie než ktorýkoľvek pleťový krém.

spánok

3. STARAJTE SA O SVOJ ÚSMEV

Úsmev rozžiari  ašu tvár a urobí  ás neodolateľnou. Je preto však potrebné správne sa starať o svoje zuby. Čistite si ich minimálne dvakrát denne, pravidelne navštevujte zubára a zájdite aj k dentálnej hygieničke.

4. TRHAJTE SI OBOČIE

Ale pozor! Neprežeňte to. Extrémne vytrhané obočie, ktoré má navyše zlý tvar, je rovnako hrozné ako masívny „brežnev“. Ak si na svoje obočie netrúfate samé, navštívte kozmetičku alebo sa zverte do rúk priateľky, ktorá s pinzetou narábať vie. Vytrhané obočie krásne orámcuje, zvýrazní a otvorí váš pohľad.

5. ČISTITE SI PLEŤ

Je dôležité starať sa o svoju pleť, dôkladne ju odlíčiť a nakrémovať pred spaním a tiež ráno. Raz za čas si doprajte píling, zábal alebo výživnú masku. Aspoň raz za pár mesiacov navštívte kozmetičku a nechajte si pleť profesionálne vyčistiť. Uvidíte, že sa to na  ašej kráse odzrkadlí.

6. ŠPORTUJTE

V zdravom tele zdravý duch. Pohybujte sa. Možno vás to nebaví alebo nemáte čas navštevovať každý deň fitnescentrum, ale určite sa nájde šport, ktorému sa môžete venovať aspoň jeden deň v týždni. Cvičenie okrem iných posilňuje chrbtové svalstvo, ktoré podporuje váš vzpriamený postoj. Premôžte sa. Budete mať zo seba fakt dobrý pocit.

šport

7. KRÁSNE VLASY

Vlasy sú korunou krásy. Pravidelne navštevujte kaderníčku a poraďte sa s ňou o type vašich vlasov a o starostlivosti o ne. Vyberte si správny šampón a balzam, používajte ochranné prostriedky, nefénujte si vlasy pri príliš vysokej teplote a vyberte si farbu a strih, ktoré sa hodia k tvaru vašej tváre, farbe pleti a vystihujú vašu osobnosť.

8. ZAĽÚBTE SA

Zamilované ženy majú v očiach iskru šťastia, ktorá ich robí neodolateľnými. Láska vás naozaj môže skrášliť, hlavne tá opätovaná. Nebojte sa zaľúbiť, napríklad aj samy do seba. Majte sa rady, poďakujte si za všetko, čo sa vám podarilo a tešte sa zo seba. Spočítajte všetky veci, ktoré sa vám sebe páčia. Za to, že voči sebe prechovávate pozitívne pocity, sa naozaj nemusíte hanbiť.

9. CÍŤTE SA DOBRE V TOM, ČO NOSÍTE

Noste odev a doplnky, ktoré vás vystihujú. V časopisoch sledujte okrem receptov aj módu. Vedzte, čo si môžete dovoliť obliecť na zvláštne príležitosti, ale nebojte sa byť iná a niečím vynikať. Buďte sebavedomá, ale pozor! Nezabúdajte na sebakritiku. Vo vašich obľúbených trojročných teniskách sa síce môžete cítiť pohodlne, no na pracovný pohovor sa ku kostýmčeku naozaj nehodia.

10. SPRÁVNY MAKE-UP

Nepreháňajte to. Make-up má zvýrazniť Vašu prirodzenú krásu, nie spraviť z vás neprirodzenú „zmaľovanú“ bábiku. Vyberte si správny odtieň a rozlišujte večerné líčenie od toho pre bežný pracovný deň. A keď máte voľno, pokojne si doprajte deň bez make-upu. Vaša pleť sa vám za to poďakuje.

make up

Tagy