Sex horoskop na jeseň 2018

Saturn, Venuša, Slnko – tri planéty, ktoré sa zmiešajú na nočnej oblohe tohtoročnej jesene. Práve to jednotlivo ovplyvní život 12 znamení zverokruhu. My sme sa zamerali na ten sexuálny. Aké radovánky čakajú na vás?

Sex horoskop na jeseň 2018

Baran (21.marec až 19.apríl)

Dámy v znamení barana pripravte si vaše najlepšie kúsky spodnej bielizne. Určite ich využijete. Práve od polovice septembra zohrá Venuša vo vašom znamení hlavnú rolu. Keďže ide o planétu lásky, môžete sa tešiť na jesenné dni či noci plné romantiky a vášne.

Býk (20.apríl až 20.máj)

Slobodné dámy, ale aj páni v znamení býka majú šancu z vášnivej jednorazovky vyťažiť viac, ako by očakávali. Majte však oči na stopkách! Zadaní Býci pociťujú vo vzťahu magickú harmóniu a môžu zažiť obzvlášť intenzívny a vášnivý sex v tomto novom ročnom období. 

Blíženci (21.máj až 21.jún)

Blížencov čaká túto jeseň absolútna harmónia, ktorá zatieni ich sexuálny život. Spln, ktorý nastane 24.septembra posilní napríklad ich priateľské vzťahy, pričom zažijú veľa zábavy. Na vášnivé noci so svojou láskou sa však môžu tešiť až v zimnom období.

Rak (22.jún až 22.júl)

Už začiatkom jesene ovplyvní Venuša aj vaše znamenie, predovšetkým ak ide o oblasť lásky a s ňou spojenej vášne. Vo vašom živote sa objaví niekto, s kým si budete obzvlášť bližší. A možno to bude práve ten, s ktorým ste nejaký románik mali alebo máte. Zmyselné a romantické hodiny strávené vo dvojici si naplno užite.

Lev (23.júl až 21.august)

Levy pripravte si svoju spodnú bielizeň, pretože v jeseni ju často využijete. Mesiac prinesie vášmu znameniu erotické vyžarovanie, ktoré poteší najmä milencov. Páry sa spoločne ukryjú pod perinu, kde sa splnia ich najtajnejšie sny. Vaša odvaha a otvorenosť sa vám v tomto období vyplatia.

Panna (22.august až 23.september)

Panny vo vzťahu sa môžu tešiť, pretože jeseň prinesie veľké množstvo lásky. Saturn ovplyvní najmä slobodné panny – ak sa uvoľníte a doprajete si trocha zábavy, čakajú na vás divoké noci plné flirtu.

Váhy (24.september až 23.október)

Venuša sa postará aj o váš sexuálny život. Nepôjde však o nič divoké, skôr o romantický sex, ktorý váš vzťah posunie na nový level. Očný kontakt, zmyselné bozky, búšenie srdca – jemné no o to intenzívnejšie, tak znie vaše sexuálne motto prichádzajúceho ročného obdobia. To všetko platí aj pre tých, ktorí stále hľadajú.

Škorpión (24.október až 21.november)

Pozor! Naskytne sa vám príležitosť skončiť v posteli so svojim ex. Dobre si to premyslite. Ide len o trpkú erotiku alebo o sex na zmierenie? Aférka skončí ešte počas jesene, keď mesiac ovplyvní vaše priateľské vzťahy. Sexuálne dobrodružstvo ale neskončí, zostanete naďalej v hre.

Strelec (22.november až 22.december)

Jeseň pre vás nezačne najšťastnejšie. Na úvod vás vo vzťahu čaká hádka a za ňou nasledujúce frustrujúce dni. Nebojte sa, v októbri sa list tejto zlej kapitoly otočí a mesiac vám prinesie romantické noci, ktoré vás s vašim partnerom opäť zblížia.

Kozorožec (23.december až 20.január)

Kozorožce pripravte sa na konflikt s kolegom. Budete sa totiž musieť rozhodnúť, či prekročíte hranice flirtu. Strávite s ním noc? Erotika, ktorú ste si tak trochu odriekali a cítili sa málo odvážni, v jeseni vyvrcholí. Užite si tieto horúce chvíle, pretože zima bude opäť v znamení stresu.

Vodnár (21.január až 18.február)

Nov z 9.septemrba vás premení na bohyňu sexu. Budete žiariť a chlapi za vami pôjdu v húfoch. V posteli sa rozohnite. Budete si viac dôverovať a splníte si tak svoje sexuálne sny. Nechajte priestor svojej fantázii, dôverujte si a vyskúšajte niečo nové.

Ryba (19.február až 20.marec)

Keď sa Slnko obráti k vášmu znameniu, aktivuje vašu zmyselnosť. Vaša chuť na sex bude extrémna a nepopasujete sa s ňou osamote. Jednorazovky nie sú pre vás, počkajte si na toho, kto to s vami myslí vážne. To prenesie aj výbornú energiu do vašej spálne.

Zdroj: https://www.elle.de/schnuerstiefel-herbst-trend-2018

Tagy