8 vecí, ktoré robí každý, no nikto sa k nim dobrovoľne neprizná

Žiadne obviňovanie, len priznanie. Existujú veci, ktoré každý z nás už niekedy urobil, no ani za ten svet by sa k nim verejne nepriznal. Nastavme si zrkadlo a položme ruku na srdce. V koľkých z nich sa nájdete?

8 vecí, ktoré robí každý, no nikto sa k nim dobrovoľne neprizná

1. Zjete jedlo zo zeme

Prvých 5 sekúnd sa neráta, či ako to je? Sladká kocka čokolády, krásne prepečený zemiak, chrumkavý chips... Je jedno, čo to je, ale určite sa vám to už stalo. Chystáte si jedlo a niečo vám spadne na zem. Poviete si, však čo, veď som doma, zdvihnete ho, jemne ofúknete a šup s ním do úst. Ale v spoločnosti je to už iný príbeh. Tam nad spadnutým jedlom sekundy nepočítate, ale rovno nad ním ohrniete nos.

2. Prdíte

U mužov je to iné. Tí to neskrývajú a dokonca im to spôsobuje až detskú radosť. Ženy sa však tvária, že nekakajú a všetok odpad vylučujú intravenózne. Žiaľ nie je to tak a zvyčajne vás prvýkrát pred partnerom zradí vlastné nevedomie počas spánku.

3. Predstavujete si sex

Je jedno s kým a kde. Určite sa vám to však už stalo. Fantázii sa nedá povedať nie. Ktorá z nás si pri pohľade na pekného, urasteného, svalnatého muža nepredstaví, aké by to s ním bolo a ani neviete ako a už stojí nahý na terase niekde na Casablance. Nehanbite sa za to, aj vy ste sa už určite stali obeťou sexuálneho fantazírovania niekoho iného.
Predstavujete si sex

4. Stalkujete

Facebook a Instagram sú vaše tajné nepriestrelné zbrane. Myslíte si, že všetko je inkognito, ale stačí malé pochybenie. Chcete si dvojklikom zväčšiť fotku, aby ste zistili či jeho ex mala tučnejšie stehná ako máte vy a bum... je tam srdiečko. Odstrániť ho odstránite, ale tá notifikácia príde aj tak. Ale nelámte si hlavu, stalkuje každý. Či už zo zvedavosti alebo závisti.

5. Ignorujte, že vám niekto písal a potom sa vyhovárate

Čože, ty si mi písal, vôbec som si to nevšimla. Typická výhovorka každého z nás, kto nemá chuť niečo riešiť, nikam sa mu nechce ísť alebo len nemá náladu. Iné alternatívy sú aj - spala som, nemala som pri sebe telefón, neprišlo mi upozornenie či nemala som čas.

6. Cikáte počas sprchovania

Dve muchy jednou ranou, však? Tak nejak to vnímate. Ušetríte čas a ešte aj vodu. Skúste ale po tejto urinoterapii aspoň poriadne vyčistiť sprchový kút, nech vás po čase neprekvapí nejaká tá pleseň.

Cikáte v sprche

7. Špárate si v nose

Alebo uchu. Nech vám ku cti slúži aspoň to, že to robíte osamote. Lebo na verejnosti na to naozaj nikto nie je zvedaví. Keď vidíte niekoho vonku, ako vyfúkne na chodník niečo z nosa, úst či bohvie odkiaľ, zrejme sa vám všetky panenky pretočia. Ale keď ste sami, isto sa vám stalo, že prst zablúdi kade-tade.

8. Vytláčate si vyrážky

Stali ste sa obeťou slasti z vytláčania vyrážok? Udialo sa to mnohým. Možno na tvári ani nič nemáte, ale vy si to sústavným stláčaním a špinou na rukách privodíte. A hneď ako padne za obeť jedna, ruky už dychtivo hmatajú po ďalšej. A keď sa vás kolegovia spýtajú, prečo ste takí opuchnutí, vyhovárate sa na precitlivenosť na potraviny, citlivú pleť či útočiaci roj včiel.

Tagy