5 príznakov toho, že láska pominula...

Podľa týchto príznakov odlúčenia zistíte, že vaše pocity k partnerovi už nie sú také ako kedysi.

5 príznakov toho, že láska pominula...

“Ja“ namiesto “my“

Prichytili ste sa ako spojenia “naša dovolenka“ alebo “naša večera“ vyslovujete v ja forme? Ak áno, znamená to, že seba vnímate ako jednotlivca a nie niekoho, kto tvorí časť páru. Je to najmä znakom emocionálneho odpútavania sa od partnera.

výlet

Menej spoločného času

Kedysi ste nadšene plánovali vaše spoločné výlety, rozprávali ste sa dlhé hodiny a mali chuť robiť všetko predovšetkým v prítomnosti partnera? Ak to už neplatí a väčšinu času strávite v tichosti ležaním vedľa seba, znamená to, že vaše pocity sa zmenili.

láska posteľ

Nežnosti

Prirodzene, potreba telesnej blízkosti je na začiatku vzťahu väčšia ako odstupom času. Taktiež chuť na sex časom klesá. To stále nemusí znamenať, že vaše city pominuli. Ak však nepociťujete žiadnu potrebu telesnej blízkosti vášho partnera, zahaľujete sa uterákom, keď vyjdete zo sprchy a večer nepadne bozk na dobrú noc, mali by ste sa začať zamýšľať nad tým, kam váš vzťah smeruje.

priatelia

Oddelený sociálny život

Možno ste sa vždy delili o spoločný kruh priateľov. Ak pozorujete, že sa delíte na dve skupiny a nemáte spoločné záujmy, nie je to práve najlepším príznakom. Samozrejme zabávať sa stále spoločne a spravidla nikdy nie oddelene, nie je pre vzťah zdravé. Je dobré mať svojich priateľov, o ktorých sa nedelíte.

Nechýbate si

Služobná cesta na pár dní, ktorá vás diaľkovo oddelí môže vyniesť na svetlo veľa príznakov vzájomného odstupu. Kedysi ste už pár dní pred odchodom pociťovali strach z toho, že budete na istý čas oddelení? Teraz však vnímate, že vám partner vôbec nechýba alebo sa naňho netešíte? To žiaľ nie sú dobré správy.

Zdroj: https://www.freundin.de/liebe-zeichen-dass-sie-sich-entlieben

Tagy