Tipy, ako zažiť v sexe niečo nové

Odohráva sa váš milostný život na jednom mieste, a to v posteli? Prečo ho trochu neokoreniť niečím novým. Možno nie úplne pohodlným, no o to vzrušujúcejším. Prinášame vám desať tipov, ako kreativitou prekvapíte nielen svojho partnera, ale možno aj seba.

Tipy, ako zažiť v sexe niečo nové

Dobrý deň pán policajt...

Určite ste sa už niekedy prichytili, že v myšlienkach zablúdite k inému chlapovi či žene. Obzvlášť zaujímaví sú v predstavách tí v uniforme. Tak prečo sa s partnerom trošku nezahrať? Hranie rolí totiž ponúka možnosť vyspať sa s cudzími ľuďmi a pritom zostať monogamní.

Sex v luxuse

Objednajte si izbu v krásnom hoteli. Takáto zmena, aj keď len na jednu noc, vášmu vzťahu prospeje. Navyše, aj keď spravíte v zápale vášne neporiadok, vy to upratovať nebudete.

Verejné intímnosti

Predstava, že vás pri tom niekto prichytí, môže byť veľmi vzrušujúca. Sex na verejnosti neznamená hneď sex pred stovkami ľudí. To rozhodne nie. Nájdite si na to vhodné miesto, nočný park, posledný rad v kine či prázdne parkovisko... Uvidíte ako vás to rozpáli.

Dovolenkový sex

Slnko, more, teplo, morský vzduch, obnažené telá. Prečo nevyskúšať taký sex na pláži počas teplého letného večera? Jedine, ak by vám prekážal piesok vo vlasoch a plavkách. V tom prípade to ale určite vyskúšajte na balkóne vášho hotela a tí odvážnejší môžu pokojne aj vo vode, či pod ňou.

Slnko, more, teplo, morský vzduch, obnažené telá. Prečo nevyskúšať taký sex na pláži počas teplého letného večera? Nekroťte sa

Trošku vulgárnosti, či podrobný popis toho, ako chcete, aby vám to partner spravil, dokáže tiež spraviť divy. Nakopnúť môže aj to, že budete hlasnejšia ako zvyčajne. Mužom sa to tak páči.

Neponáhľajte sa ráno z postele

Muži majú ráno zvýšenú hladinu testosterónu, tak prečo to nevyužiť vo váš a aj jeho prospech? Zbavte sa zbytočného oblečenia aj stresu. Ranný sex pomáha zrelaxovať telo aj myseľ.

Prečo by ste sa aj cez víkend mali ráno ponáhľať z postele?Hádka môže byť aj prospešná

Už len kvôli sexu na zmierenie, ktorý dokáže byť poriadne horúci. Taká obyčajná hádka sa dokáže zmeniť na poriadne vzrušujúcu súlož okorenenú emóciami, ktoré treba rýchlo odbúrať.

Kúpeľňový sex

Toto miesto je ako stvorené pre vášnivé chvíle. Muži sa radi počas toho ako podávajú výkon, obdivujú v zrkadlách. Vyskúšať to môžete vo vani, v sprchovom kúte či posediačky na toalete.

Zvrátené túžby

Verte či nie, ženy majú rady výstrednosti. Prekvapte ich tým, že sa zahráte na ich sexuálneho otroka, aby si s vami mohla robiť, čo len uzná za vhodné. Určite sa vám to bude páčiť.

Hračky

Okoreňte svoj sex nejakou hračkou zo sexshopu. Či už to bude len nejaký masážny olej, či putá alebo dokonca vibrátor. Každopádne spestrenie to bude veľké. Len sa nehanbite a hor sa na nákupy.

Tagy