Súrodenci hviezd a ich profesijný život

Sestra Victorie Beckham či dvojča Asthona Kutchera. Sú známi, tak ako ich slávni súrodenci alebo stoja nohami pevne na zemi ako obyčajní ľudia a šťastie našli v bežných povolaniach “smrteľníkov“? My vám to prezradíme.II

Súrodenci hviezd a ich profesijný život

Hunter Johansson

Scarlett Johansson má súrodenca a to dokonca dvojča. Jej brat Hunter Johansson je o tri minúty starší ako ona. Hunter sa snažil preraziť vo svete filmu hereckou kariérou. Sám však zistli, že jeho záujmy smerujú do politiky. Dnes sa angažuje práve v politickej sfére. V čase volieb stál po pravici Obamu ako pomocník.

Embed from Getty Images

Michael Kutcher

Asthon Kutcher má taktiež dvojča, brata Michaela. Ten v 14 rokoch musel podstúpiť transplantáciu srdca pre ťažkú srdcovú vadu. Trpí aj mozgovou obrnou a musí bojovať s pohybovými problémami. Občas využije slávu svojho brata a angažuje sa ako veľvyslanec a hovorca organizácie "Reaching for the stars".

Embed from Getty Images

Louise Adams

Rodina milujúca módu. Louise Adams, sestra Victorie Beckham má svoj vlastný butik. Nekúpite tu však hriešne drahé kúsky jej slávnej sestry. Louise sa koncentruje na cenovo dostupnú módu, ktorou sa môže potešiť každý.

Embed from Getty Images

Antonia Kidman

Sestru herečky Nicole Kidman možno taktiež zazrieť na televíznych obrazovkách avšak ako žurnalistku, moderátorku a producentku. Momentálne žije so svojim druhým manželom v Singapure.

Embed from Getty Images

Doug Pitt

Brat Brada Pitta je úspešným podnikateľom. V minulosti bol veľvyslancom Organizácie Spojených národov v Tanzánii. Nechcel sa však naďalej pohybovať v mediálnom svete a tak zavesil túto kariéru na klinec.

Embed from Getty Images

Debbie Depp

Sestra Johnna Deppa zasvätila svoj život deťom. Kráča v šľapajach svojej matky aj babky, všetky tri pôsobia ako učiteľky na základnej škole. Mediálnemu svetu sa však vyhýbajú.

Zdroj: http://www.weekend.at/promitalk/geschwister-promis-arbeit/50.077.506

Tagy