Skvelé tipy na vianočné darčeky pre chlapa

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy si stále lámete hlavu nad tým, ako byť najoriginálnejšou partnerkou. Nezúfajte! Máme pre vás dokonalé tipy, ako to zachrániť možno aj na poslednú chvíľu.

Skvelé tipy na vianočné darčeky pre chlapa

Pre elegána

Ak je váš partner milovníkom elegantného štýlu alebo si to jeho povolanie vyžaduje, zaobstarajte mu darčekový poukaz na oblek alebo košeľu. Sám si totiž zvolí tú, ktorá mu sadne ako uliata a perfektne sa hodí do jeho saka. Nemusíte si tak lámať hlavu nad tým, ktorá z toho množstva jednoduchých ci vzorovaných by sa mu páčila najviac.

pivo

Pre milovníka piva

Počuli ste už o vlastnom mini pivovare? Ak nie, zbystrite. Set na výrobu piva je skvelým a originálnym darčekom pre pivných gurmánov. Ak máte doma jedného takého, tak verte, že v ňom stále drieme kúsok dieťaťa a svojím vlastným pivom sa bude chcieť pochváliť každému kamošovi ako sa kedysi chválil najväčším hradom na pieskovisku. 

Spoločné chvíle

Obdarovať naraz seba aj partnera? Prečo nie, naplánovať spoločné chvíle s menším predstihom, poteší vás aj jeho. Ak milujete dobrodružstvo, zabezpečte mu poukaz do Escape roomu. Jeden poukaz sa väčšinou vzťahuje na skupinu až 6 ľudí, takže zažijete skvelé chvíle v kruhu priateľov a rodiny. Ak si chcete užiť spoločné chvíle, súkromný wellness je výbornou voľbou. Nezabúdajte ani na posteľné zábavky. Skúste si vybrať hračku, ktorá by sa páčila vám aj jemu a odhaľte mu opäť kúsok svojej zvrátenosti. 
Tip: mnoho poukazov nájdete na zľavových portáloch. Za skvelú cenu tak získate skvelý darček.

chlapi vianoce ponožky

Klišé

Ponožky, šál, rukavice. Ak ich nemá plnú skriňu, tak máte vyhraté. Nesiahnite však hneď po tých prvých, čo v obchode nájdete. Aj obyčajné ponožky či rukavice môžu byť originálne. Rôzne motívy nájdete na taškách, peňaženkách, tričkách či košeliach. Inšpiráciu nájdete aj na našej stránke v časti To chceš. Lovu zdar!

Tagy