6 najhorších tetovaní, ktoré zdobia telá hviezd

Permanentné obrázky na tele, ktoré zrovna nepatria medzi tie vydarené, sa nájdu aj telách svetových celebrít. Pozrite si výber tých najväčších "skvostov."

6 najhorších tetovaní, ktoré zdobia telá hviezd

Móda sa neustále mení, opakuje, vracia. No všetci pevne veríme, že tetovania typu tribal sa už nikdy nevrátia. Teda aspoň tí, ktorí sa im úspešne vyhli. Ti nešťastlivci, ktorí sa nechali zmietnuť touto vlnou, zrejme dúfajú , že ešte príde druhý dych ich slávy. Niektoré celebrity však majú na tele tiež obrázky, ktoré nepatria zrovna k umeleckým dielam. No posúďte sami, čo je horšie.

Mena Suvari
Nádherná herečka, ktorú si všetci pamätáme z filmu Americká krása a kultovej scény plnej červených lupeňov ruží. No na čo by sme najradšej zabudli je jej tetovanie. Prečo si krásna nežná žena dá cez chrbát vytetovať "kérku" ako trestanec, tomu len ťažko rozumieme.

Embed from Getty Images

Christina Ricci
A tu je ďalšia do partie. Iný lev "zdobí" telo Wednesday z Rodiny Addamsovcov. Tetovanie Christiny Ricci je síce jemnejšie, ale trovnako aj veľmi zvláštne. Ale nie v dobrom slova zmysle.

Embed from Getty Images

Angelina Jolie
Dať si vytetovať meno svojho partnera, veľakrát neveští nič dobré. Áno, teraz ste strašne zaľúbení a nič nemôže otriasť vašou láskou, no otázka je - dokedy? Krátky búrlivý vzťah Angeliny a Billyho Boba Thortona nechal po sebe aspoň jedno nevkusné tetovanie na Angelinom ramene.

Embed from Getty Images

Chanel Iman
Krásna modelka, krásna tvár, krásne telo, ale prečo si nechal tento anjelik Victoria Secret vytetovať svoju prezývku na krk, tomu nerozumieme.

Embed from Getty Images

Steve-0
Dať si vytetovať svoj vlastný portrét cez celý chrbát si vyžaduje veľmi veľkú dávku odvahy a exhibicionizmu. Ale u komika z relácie JACKASS to zrejme nikoho neprekvapilo. Predsalen, vyskúšal už horšie veci.

Embed from Getty Images

Ed Sheeran
Talentovaný anglický spevák je výrazný nie len svojim príjemným hlasom a výraznými ryšavými vlasmi, ale z radu vytŕča aj svojimi originálnymi tetovaniami. Dokopy tvoria celkom zaujímavý celok, ale čo ten macko na ramene? 

Embed from Getty Images

Tagy