Šaty, ktoré spôsobili ŠKANDÁL

Spomínate si na slávne nadnášajúce sa šaty Marilyn Monroe alebo na speváčku Rihannu v trblietavej nočnej róbe? Pozrite sa na škandalózne róby vpísané do histórie.

Šaty, ktoré spôsobili ŠKANDÁL

Embed from Getty Images

Škandál roku 1955 patril Marilyn Monroe, ktorej vejúce šaty nad šachtou newyorského metra vo filme Slamený vdovec (originál „Das verflixte 7. Jahr“) odhalili viac ako mali, no prilákali pozornosť nejedného diváka.

Embed from Getty Images

O Madone sa hovorilo v roku 1984. V kontroverznom bielom korzete s tylovou sukňou a špicatými topánkami vystúpila vtedy ako mladá speváčka na prestížnom odovzdávaní cien MTV Video Music Awards (VMAs).

Embed from Getty Images

V 19-nástich rokoch šokovala svojho času aj mladá modelka Kate Moss pristihnutá na londýnskej párty v skromných priehľadných šatách a to dokonca bez podprsenky! Ešte že si nezabudla nohavičky však?

Embed from Getty Images

Rok 1998 a “šarmantná“ hviezda Rose McGowan prichádza na odovzdávanie cien MTV VMAs s nablýskaným pozadím. Správny návod, ako na seba upriamiť pozornosť, čo poviete?

Embed from Getty Images

Všetkým známa Jennifer Lopez prilákala pozornosť pri odovzdávaní cien Grammy práve v roku 2000. Zelené šaty s palmovou potlačou a hlbokým výstrihom z Versaceho dielne sú dodnes nezabudnuteľným kúskom.

Embed from Getty Images

Modelka Amber Rose kráčala červeným kobercom na odovzdávaní cien MTV VMAs v roku 2014 v niečom, čo možno prirovnať k náhrdelníku. Nie zrovna pekná, avšak lákavá róba spôsobila nielen rozruch, ale aj vzbudila pozornosť.

Embed from Getty Images

V roku 2014 spôsobila rozruch aj známa speváčka Rihanna. Jej číre a trblietavé šaty od Adama Selmana neunikli objektívom fotografov.

Embed from Getty Images

A na záver kontroverzná Miley Cyrus. Do kategórie škandálov by sa o nej dal napísať celý samostatný článok. V roku 2015 ako moderátorka VMAs nenechala priestor fantázii, divákom odhalila takmer všetko!  

Zdroj

https://www.brigitte.de/mode/trends/kleider-skandale--das-waren-die-krassesten-looks_10955452-10955272.html

Tagy