3 triky pre vašu riasenku, ktoré vám zaručia plnšie riasy

Túžite po väčšom objeme rias, tak aby sa vaše oči stali prenikavými a neodolateľnými? S týmito trikmi to hravo zvládnete aj bez pomoci odborníkov.

3 triky pre vašu riasenku, ktoré vám zaručia plnšie riasy

Mix riaseniek

Niekedy nestačí jedna maskara na to, aby ste docielil vytúžený efekt. Ak však použijete dve rôzne riasenky, výsledok môže byť úplne odlišný. Najlepšie je siahnuť po úplne základnej riasenke, ktorá riasy rovnomerne oddelí. Druhá voľba padne na riasenku, ktorá zabezpečuje objem rias. Táto kombinácia vám prinesie neodolateľný pohľad a vaše riasy budú štýlové.

Správny pohyb

Počas nanášania maskary by ste mali riasy ťahať smerom dohora. Riasy tak vyzerajú plnšie, no najmä dlhšie. Správny pohyb smeruje zľahka zľava doprava. Nakoniec použite kefku, ktorou upravíte končeky rias. Je vhodné použiť kliešte, ktorými môžete riasy vytočiť.

Spodné riasy

Nanášate si maskaru len na vrchné riasy? V tom prípade vyskúšajte tento trik. Naneste riasenku aj na spodné riasy. Dodáte im tak plnší vzhľad. Pri aplikácii maskary na spodné riasy môžete použiť vatový tampónik tak, aby ste zabránili zafarbeniu pokožky.

Zdroj: https://www.freundin.de/mascara-tricks-vollere-wimpern

Tagy