Letné strihy 2018 podľa svetových hviezd

Ste nadšená zmenami a už nejaký ten deň hľadáte tú správnu pre vás? Leto je ako stvorené na krátke strihy. Tento rok v kurze nezostávajú len oni. Hviezdy z červeného koberca vás inšpirujú letnými strihmi. Tak ktorý bude vašim favoritom?

Letné strihy 2018 podľa svetových hviezd

1. LOB = dlhý BOB

Pomenovanie lob vzniklo zo spojenia long bob. Bob je krátky účes vytvorený tupým strihom. Lob je teda jeho dlhšou verziou. Jeho výhodou je, že nezáleží na farbe vašich vlasov či typu tváre. Dokonale pasuje ku všetkému, preto je zlatou strednou cestou, ak nechcete experimentovať. Plážové vlny dodajú tomuto strihu svieži a dovolenkový look.

Embed from Getty Images

Lob v spojení s plážovými vlnami od Mandy Moore

2. Ofina

Nechajte vašu ofinu vyrásť. Predĺžená ofina začesaná na stranu hrá prím. Prináša aj príjemný vedľajší efekt: pri vysokých teplotách sa všetka horúčava ukryje pod vašu ofinu. Výbornou alternatívou je zvlniť ofinu smerom von.

Embed from Getty Images

Jennifer Aniston a jej nestarnúci výzor

3. Postupka

Nezáleží na tom či dlhá alebo krátka, postupka zažíva toto leto obrovský comeback. Je pohodlná a určite nie je obyčajná.

Embed from Getty Images

Emma Roberts a jej postupka s pôvabom jemnosti

4. Dlhé kučery

Ak chcete aj napriek vysokým teplotám ukázať svoju hrivu, nerobte si starosti. Dlhé vlasy s obrovskými vlnami v štýle Cindy Crawford sú opäť v kurze.

Embed from Getty Images

Cindy Crawford

5. Klasický pixie strih

Krátke vlasy jednoducho patria k letu. Nepotíte sa, vlasy rýchlo umyjete i vysušíte. Veľa svetových celebrít nám ukázalo, že pixie - krátky strih na chlapa je in, svieži a v neposlednom rade nechá vyniknúť vašu tvár.

Embed from Getty Images

Katy Perry s krátky pôsobivým strihom

6. Prirodzene vysušené vlasy = prirodzený look

Najväčší trend! Umyté vlasy nechajte prirodzene vysušiť vzduchom. V letných dňoch nie je zdraviu nebezpečné vybehnúť von s mokrými vlasmi. Slnko a vietor im dodajú pravý šmrnc. Táto metóda však najviac praje krátkym strihom.

Embed from Getty Images

Taylor Swift a jej nadýchaný a prirodzený look

Zdroj: https://www.freundin.de/frisuren-trendfrisuren-haarschnitte-sommer-2018

Tagy