Horoskop pre znamenie ŠKORPIÓN

Hlavne sa nenechajte nikým vyprovokovať a snažte sa zostať pokojní. V roku 2018 vás čakajú príjemne prežité dni, ale dajte si pozor na ľudí, ktorí sa vás snažia vyprovokovať a radi by videli váš neúspech.

Horoskop pre znamenie ŠKORPIÓN

Držte sa osvedčených priateľov, o ktorých ste si istí, že vám chcú dobre a konečne sa vám podarí nabrať odvahu na dôležitý krok, ktorý dlho odkladáte. V práci budete skôr stagnovať a žiadne veľké zmeny vás nečakajú, no aspoň sa ušetríte prípadného sklamania z neúspechu.

Práca

Čaká vás viac práce, ako ste zvyknutí. Váš kolega si všimne, že do práce nedávate všetko, čo by sa dalo a trochu sa v nej zašívate. Túto skutočnosť vykričí nadriadenému, no nakoľko s ním máte dobré vzťahy, nebude to mať žiadne nepríjemné následky. Akurát sa budete musieť viac snažiť, aby ste im dokázali, že ste na svojej pozícii zaslúžene. Potom vás však znova začnú vnímať ako plnohodnotného člena tímu, ktorého slovo zaváži.

Láska a manželstvo

Vo vzduchu visí nejaké nedorozumenie, ktorému by bolo dobre sa vyvarovať.Môže sa totiž stať, že by vám pokazilo dlhodobo-budované dobré vzťahy, a to všetko kvôli obyčajnému nepochopeniu. V práci budete mať obzvlášť dobré vzťahy s nadriadenými, vďaka čomu sa vám prepečie nejeden problém či neskorý príchod.

Peniaze

Doteraz ste so svojim zárobkami boli spokojní a pritom ste sa ani veľmi nenadreli. No teraz budete musieť viac zapracovať a tiaž aj začať rozumne investovať. Ak to zvládnete, tak vás čaká z hľadiska financií veľmi úspešný rok. Skúste ich investovať do ďalšieho rozvoja a potom sa vám pracovné ponuky budú len tak hrnúť. Chuť na zmenu práce príde ku koncu roka. Nič vám v nej nebráni, ale majte pre istotu prichystané nejaké finančné zásoby.

Zdravie

Na plnenie veľkých výziev je potrebná aj veľká dávka energie. V prvom rade by ste mali prestať odkladať návštevu lekára a začať riešiť zdravotný problém, ktorý vás už dlhšie trápi. Nenechajte ho zájsť do roviny, kedy by vám začal ovplyvňovať každodenný život, pretože vám to môže prekaziť množstvo zaujímavých pracovných príležitostí.

Tagy