Horoskop pre znamenie KOZOROŽEC

Bude to pre vás rok plný nových príležitostí, no pri každej jednej je potrebné zvážiť, či je to pozitívna zmena, alebo vám táto zmena neprospeje. Posnažte sa v sebe nájsť vnútorný inštinkt a riadte sa ním.

Horoskop pre znamenie KOZOROŽEC

Vaše rozhodnutia by tak mali byť jednoduchšie a správne. Také, ktoré vás posunú vpred v pracovnom aj súkromnom živote. Vo financiách sa vám bude dariť, ale dajte si pozor, aby ste nezačali byť príliš márniví, pretože by sa vám to mohlo vypomstiť. Správajte sa rozumne a snažte sa v tomto roku vyriešiť všetky staré krivdy vo vašich vzťahoch. Tak sa budete cítiť omnoho spokojnejší.

Práca

V práci vás čaká nepríjemné nedorozumenie s nadriadeným, čo naruší vašu vzájomnú dôveru a bude medzi vami vládnuť napätie. To vás prinúti poobzerať sa po novej pracovnej príležitosti. Počkajte však do jesene, vtedy máte najlepšiu šancu získať zamestnanie, ktoré vás bude skutočne baviť a napĺňať. A navyše finančné ohodnotenie bude značne lepšie a nový zamestnávateľ si bude vašu prácu vážiť.

Láska a manželstvo

Všetko čo nenájdete v láske, vám vynahradí priateľstvo. Budete môcť dôverovať ľuďom, od ktorých ste to ani nečakali a budete veľmi milo prekvapení. Snažte sa im však poskytnúť na oplátku to isté a byť im rovnako dobrými priateľmi. Okolnosti, kedy sa budete chcieť na niekoho spoľahnúť, vám presne odhalia, kto je pravý kamarát, komu na vás skutočne záleží a koho by ste sa mali radšej vyvarovať.

Peniaze

Vo finančnom smere sa vám bude obzvlášť dariť. Peniaze sa k vám budú len tak hrnúť. Je dôležité, aby ste sa s nimi naučili správne hospodáriť. Aj keď to nebude ľahké, mali by ste si väčšiu časť z nich odložiť. Na dlhšiu dobu si tak zabezpečíte pokojný spánok a nebudete sa musieť obávať o svoje príjmy, nakoľko budete poistení. Zo zarobených peňazí obdarujte aj svojich blízkych a poďakujte sa im takto za to, že pri vás stáli.

Zdravie

V roku 2018 budete na pár dní vyradení z pracovného nasadenie. To vám však poskytne priestor zrekapitulovať si posledné dni, vyčistiť si hlavu a pouvažovať o budúcnosti. Behom týchto pár dní mimo práce zapracujete na svojom psychickom aj fyzickom zdraví a pripravíte sa na ďalšie výzvy.

Tagy