Horoskop pre znamenie LEV

Rok 2018 bude rokom dôveryhodnosti. Uvidíte, ktorým ľuďom sa oplatí dôverovať a nechať si ich po svojom boku. Niekedy sa budete cítiť, ako keby sa proti vám postavil celý svet. Stačí sa pozrieť tým správnym smerom a uvidíte veci, ktoré vás nabíjajú pozitívnou energiou.

Horoskop pre znamenie LEV

Rok 2018 začne turbulentne ale po pár mesiacoch to zoslabne, aby ste sa pripravili na ďalšiu výzvu. Tentokrát sa bude týkať vášho súkromia. Príde vám do cesty človek, kvôli ktorému prehodnotíte celý svoj život. Nemusí ísť o novú lásku, môže to byť niekto, kto vám otvorí oči a pomôže pochopiť, ktorým smerom sa uberá váš život. Uvidíte realitu takú, aká je.  

Práca

Tento rok bude veľmi perspektívny z hľadiska zamestnania. Nečakajte však, že by ste sa stali súčasťou malých projektov s okamžitým úžitkom. Naplánujte si radšej dlhšie, systematické a náročnejšie výzvy, ktoré vás jasne posunú vpred. Svojim nadchnutím nakazíte aj kolegov a tí vás podporia. Vaši nadriadení si to všimnú a spolu so svojimi kolegami vás odmenia.

Láska a manželstvo

Zamilujete sa až po uši. Stratíte všetok zdravý úsudok a po tom všetkom nebudete vedieť, či to vôbec stálo za to. Nedáte si poradiť ani od svojich známych. Bude to rizikový vzťah, kvôli ktorému sa budete cítiť ako na húsenkovej dráhe. Bude to pre vás životná skúsenosť, ktorá vás neminie ani keby ste pred ňou utekali. Týka sa to nielen slobodných, ale aj zadaných Levov. Tento šialený vzťah vás stretne, keď budeme musieť riešiť dôležitejšie zmeny vo vašom živote. Buďte preto pripravení aj na zopár zlých rozhodnutí.

Peniaze

Napriek tomu, že zarobíte veľa, takmer všetko aj miniete. Nerobte si však z toho ťažkú hlavu. Všetky peniaze ste si poctivo zarobili, a preto si zaslúžite urobiť radosť a využiť ich tak, ako sa vám páči. Hviezdy vám svojím rozložením prajú a nečakajú vás žiadne neočakávané výdavky. Snažte sa však hospodáriť tak, aby ste sa nedostali do mínusu a neboli pre to nútení siahnuť po pôžičkách.

Zdravie

Zo začiatku bude všetko ohľadom zdravia v najlepšom poriadku, budete nabití energiou a skvelo si poradíte so všetkými nepríjemnosťami, ktoré na vás číhajú. Po tomto boji to však na vás môže doľahnúť, čo sa prejaví aj na vašom zdravotnom stave a môžete očakávať, že na nejaký čas sa ulejete aj z práce. Strávte tento čas v pokoji a snažte sa čo najviac relaxovať a vyčistiť si hlavu. S príchodom leta však nadobudnete nový príval energie a váš zdravotný stav bude zas na vrchole.

Tagy