Horoskop pre znamenie BÝK

V živote ľudí znamenia Býk bude tento rok veľa pokoja a slobody. Tento rok bude vhodný na odpočinok a relaxáciu. Keďže Pluto prechádza cez Kozorožca, budete sa cítiť z fyzického a duševného hľadiska oveľa ľahšie.

Horoskop pre znamenie BÝK

Vaša empatia vás dostane bližšie k ľuďom naokolo. Všetky problémy, či už finančné, alebo osobné pominú. Vaša intuícia sa vyplatí a prekážky sa pre vás stanú skvelými lekciami. V priebehu roka budete mať nespočetné množstvo príležitostí. Váš zmysel pre optimizmus vám ukáže nové obzory.

Práca

Tento rok bude vaša kariéra na vrchole. Budete veľmi ovplyvnení vonkajším prostredím. Stojte si za svojimi cieľmi a ambíciami. So splnením cieľov a ambícií bude prichádzať aj množstvo práce. Avšak ľuďom v znamení Býk sa odporúča, aby sa zdržali akejkoľvek tímovej práce a spolupráce. Snažte sa tento rok pracovať na maximum a nasledujúce roky by vám vďaka tejto drine mali priniesť zaslúžené ovocie.

Láska a Manželstvo

Milostný život Býkov bude v roku 2018 harmonický. V milostnom živote prežijete obdobie pokoja a v oblasti lásky získate nové skúsenosti. Pre niektorých bude mať láska najvyššiu prioritu a pre iných to zas bude znamenať zbytočnú stratu energie. Vďaka vašej jedinečnej citlivosti udržíte existujúce vzťahy v dobrej kondícii. Slobodní by si v polovici roka mali nájsť partnerov. Netrápte sa nad vinou a hriechmi minulosti a kráčajte ďalej. Tým, ktorí sú vo vzťahu, bude rok 2018 priať. Ich vzťah sa posilní a bude odolávať všetkým nástrahám času aj osudu. Tento rok by ste sa mali snažiť potešiť svojho partnera viac ako kedykoľvek predtým. Planéty lásky sú naklonené harmónii a láske.

Peniaze

V roku 2018 budú mať Býci veľké výdavky. Financie budú aj prichádzať, ale takmer rovnaké množstvo aj odchádzať, a teda si veľa neušetríte. Finančný rozpočet naruší viacero neočakávaných výdavkov, ktoré však budú nevyhnutné. V polovici roka by ste mali získať väčší obnos peňazí. Snažte sa s nimi naložiť rozumne a splaťte všetky úvery či debety. Pokiaľ plánujete kúpu nehnuteľnosti či auta, odložte ju ku koncu roka.

Zdravie

Rok 2018 bude z hľadiska zdravia priaznivý. Ideálny čas, aby ste sa vzdali nezdravých návykov a začali sa venovať športovým aktivitám. Toto rozhodnutie bude mať vo vašom živote dlhodobé pozitívne následky. Okolo druhého štvrťroka budete cítiť pokles energie a skúšaná bude aj vaša nálada. Je dôležité, aby ste si dopriali dostatok oddychu a starali sa aj o svoje duchovné vnútro. Snažte sa viac dôverovať ľuďom a bojujte proti stresu. Natrápte svoje srdce maličkosťami, sústreďte sa na dôležité veci a odolávajte nátlaku.

Tagy