Horoskop pre znamenie RYBY

Tento rok budete mať šťastie vo všetkom, do čoho sa pustíte. Všetko si zaslúžite svojou vlastnou šikovnosťou a budete spokojní a vyrovnaní. Dokonca vás čaká aj urovnanie sporov z minulosti.

Horoskop pre znamenie RYBY

Všetko pôjde ako po masle a vy na to ani nebudete musieť vynakladať veľké úsilie. Čakajú vás aj dobrodružstvá, do ktorých vás dotlačia vaši priatelia a vy im za to budete veľmi vďační. Ku koncu roka dostanete zaujímavú pracovnú ponuku. To či ju prijmete, bude závisieť na vašej odvahe a aj na tom, či vás v tom podporí váš partner.

Práca

V práci to bude vyzerať tak trochu ako na bojovom poli. Kolega sa vám bude snažiť vyfúknuť vaše miesto. Bude závisieť len na vás, či mu to dovolíte, alebo zabojujete a s prehľadom ho svojou šikovnosťou prekonáte. Niektorí jedinci narodení v znamení Rýb sa práve rozhodujú, či zmeniť prácu, alebo ešte vydržať nejaký ten čas v starom zamestnaní. Pokiaľ sa teda rozhodnete pre zmenu, vyskúšajte niečo z úplne iného súdka, kde začnete od nuly. Začiatky nebudú najľahšie, ale keď sa do toho dostanete, budete za túto šancu veľmi vďační.

Láska a manželstvo

Niektorí ľudia odídu, potom sa vrátia, alebo prídu iní. Nechajte veciam voľný priebeh. Tak to bude najlepšie a tí, ktorí za to naozaj stoja zostanú stále pri vás. Buďte otvorení a dajte šancu novým priateľstvám. Práve tak sa môžete dostať k novým zaujímavým príležitostiam aj v pracovnej sfére. Snažte sa nespadnúť do stereotypu a robte vždy niečo inak.

Peniaze

Vďaka vašej otvorenej priateľskej povahe sa dostanete k informáciám, ktoré vám pomôžu zarobiť si peniaze navyše. Vyhýbajte sa hazardu, pretože tento rok sa tu pohybujete na veľmi tenkom ľade. Skôr sa zamyslite nad dlhodobejším zárobkom. Investujte do nehnuteľnosti a prenajímajte. Nájom vám splatí hypotéku a vy si zarobíte ešte niečo extra.

Zdravie

Tento rok budete v dobrej kondícii a aj choroby vás budú obchádzať. Mali by ste sa však konečne zamyslieť nad svojimi zlozvykmi ako sú cigarety a alkohol a konečne s nimi prestať. Práve tie vám môžu po zdravotnej stránke ublížiť. Vymeňte ich za zdravú stravu a pohyb, ktoré vám pomôžu zhodiť pár kíl a odstrániť problémy s kĺbmi.

Tagy