Horoskop pre znamenie BLÍŽENCI

Rok 2018 je pre Blížencov rokom plným energie vo všetkých oblastiach života. Čaká na vás psychická aj fyzická obnova a množstvo nových príležitostí. Uchopte ich za pačesy a využite ich. Vaša odmena na seba nenechá dlho čakať.

Horoskop pre znamenie BLÍŽENCI

V pracovnom a ani v súkromnom živote by na vás nemali čakať žiadne veľké komplikácie. Čaká vás obdobie, kedy budete môcť byť sami sebou. No dajte si pozor na falošné sľuby a následné zodpovednosti. Tento rok bude priať komunikácii, vďaka ktorej si získate srdcia mnohých ľudí. Vďaka Saturnu vás čakajú lepšie vyhliadky v pracovnom a milostnom živote. Ak zvýšite úsilie, dosiahnete lepšie výsledky. Jupiter vám zas prináša tento rok požehnanie a šťastie. Rok 2018 bude pre Blížencov rokom, kedy budú zas o niečo múdrejší a šikovnejší.

Práca

Kombinovaným vplyvom Saturnu a Jupitera sa vám podarí zrealizovať vašu túžbu po skvelej kariére. Čaká vás ideálne obdobie pre rozšírenie obzoru v oblasti podnikateľských aktivít. V oblasti kariéry na vás čaká nová životná etapa. Neuspokojte sa so súčasnými úspechmi a snažte sa ísť ešte o niečo ďalej. Dávajte si pozor na to, čo hovoríte a komu na pracovisku dôverujete. Počas roku 2018 by ste mali v pracovnom živote zaznamenávať pomalý, no neustály posun. V práci budete potrebovať značnú mieru temperamentu. Vynikať budete obzvlášt pri tímovej práci.

Láska a manželstvo

Priaznivá pozícia Jupitera by mohla vylepšiť aj váš milostný život, aby ste sa v ňom cítili viac komfortne. Slobodní jedinci sa začnú cítiť viac sebavedome, čím zvýšia svoje šance na úspech u opačného pohlavia. Lepší spoločenský život zvyšuje šance aj na zlepšenie milostného života. Nebojte sa ukázať, akými partnermi ste v skutočnosti. Zabudnite na neprirodzený make-up a umelé vylepšenia. V tomto roku na vás čaká veľa lásky a radosti. Niektorých Blížencov však čaká vo vzťahu príval negativity spojený s pocitom nedocenenia zo strany partnera. Aby ste sa vyhli zbytočným nepríjemnostiam, venujte svojmu vzťahu pravidelnú pozornosť a pracujte na ňom. Ku koncu roka sa u Blížencov môžu objaviť rozchody, ale aj zmierenia v oblasti lásky, preto buďte pripravení na nečakané zvraty.

Peniaze

Blíženci sa v roku 2018 ocitnú vo veľmi priaznivej finančnej situácii. Podarí sa vám uspokojiť množstvo pracovných túžob a konečne zrealizovať dlhodobé projekty, ktoré vám už hodnú chvíľu stáli na stole. Napriek tomu, že sa vám bude finančne dariť, nebudete mať priestor užiť si zarobené peniaze. Uspokojte sa aj s predĺženým víkendom, zatnite zuby a pracujte na sebe. Snažte sa vyhnúť veľkým výdavkom či pôžičkám a snažte sa žiť z toho, čo máte.

Zdravie

Po väčšinu roka bude vaše zdravie a kondícia v najlepšej forme, čo vám pomôže dosiahnuť aj výborné pracovné výsledky. Počas celého roka budete veľmi aktívni a s ľahkosťou zvládnete aj hektické obdobie, ktoré na vás čaká v strednej časti roka. Zapojte sa do nejakých športových či rekreačných aktivít, ktoré vám prospejú. Snažte sa dosiahnuť rovnováhu medzi vašim fyzickým a duševným rozpoložením.

Tagy