Kto zarába najviac podľa znamenia horoskopu?

Zarobiť za jeden deň poriadny obnos peňazí, kto o tom nesníva? Pri týchto znameniach zverokruhu je vysoká šanca, že sa v živote dobre zabezpečia.

Kto zarába najviac podľa znamenia horoskopu?

Býk (21. apríl - 20. máj)

Býci milujú luxus, a preto už v mladom veku vedia, že jedného dňa budú slušne zarábať. Nečudo, že sú to prevažne lekári, zástupcovia riaditeľa firmy či bankári. Nielen v týchto povolaniach bojujú stále o vyšší plat, pretože malý obnos ich k spokojnosti nikdy nedovedie. Drahé topánky či luxusné hotely sa predsa nezaplatia samé.

Váhy (24. september - 23. október)

Srdečné a mierumilovné Váhy sú priateľmi života. Čo sa však kariéry týka, sú zapálení preto, aby nielen veľa dosiahli, ale aby aj veľa zarábali. Hľadajú tie pracovné miesta, ktoré sú dobre platené a ľahko ich aj získajú. Na pohovoroch sú totižto najlepšími obchodníkmi a vysoký plat si hravo vyargumentujú.

Ryby (20. február - 20. marec)

Pozitívne a kreatívne Ryby snívajú už od mala o svojom veľkom dome plnom detí. Veľmi dobre si však uvedomujú, že človek dosiahne svoje ciele predovšetkým skvelou disciplínou, a to najmä v pracovnej sfére. Dobrý plat je pre nich základom šťastného života, preto nečudo, že ľudia tohto znamenia zarábajú veľa.

Zdroj: https://www.elle.de/sternzeichen-verdienen-am-meisten

Tagy