Horoskop pre znamenie PANNA

Prvá polovica roka sa bude niesť v pozitívnej nálade, nakoľko sa vám podarí rozbehnúť všetky veľké projekty, ktoré ste dlho odkladali.

Horoskop pre znamenie PANNA

Či už to bude svadba, kúpa bytu alebo jeho rekonštrukcia. Vďaka týmto aktivitám vám bude rýchlo bežať čas a ani nebudete vedieť ako a zrazu tu je leto. Potom si konečne budete môcť vydýchnuť a dokonca dostanete do daru dovolenku, ktorá vás milo prekvapí a vy konečne nadobudnete nové sily.

Práca

Na začiatku roka trošku zaspíte na vavrínoch a premárnite pár dobrých pracovných príležitostí. Bude pre vás ťažké nabehnúť na pracovnú vlnu. Snažte sa o tom s niekým porozprávať a nadobudnúť novú chuť do práce. V druhej polovici roka sa vám podarí dostať k projektu, pri ktorom sa vám podarí znova zažiariť.

Láska a manželstvo

Rok 2018 bude priať zmiereniam s ľuďmi, s ktorými ste v minulosti mali konflikt, alebo ste si s nimi prestali rozumieť. Budete si však musieť priznať chybu a prekonať svoju pýchu. Pokaľ nechcete prichádzať o priateľov, musíte si trochu vstúpiť do svedomia vyvarovať sa zbytočným konfliktom. Snažte sa zamerať hlavne na vzťahy v práci. Konflikty na pracovisku so sebou neprinášajú nič dobré. Sadnite si a vyrozprávajte si, čo vám vadí a pracujte na zlepšení. Ku koncu roka vám pomôže člen rodiny prekonať ťažké obdobie, kedy si nebudete veriť a budete sa cítiť menejcenní.

Peniaze

Rok 2018 je ideálnym rokom na to, aby ste sa naučili hospodáriť s peniazmi. Snažte sa rozumne nakladať s financiami a šetrite si. Vďaka úsporám si budete môcť splniť životné sny, na ktoré potrebujete väčší obnos peňazí. Šťastie skúsite aj v lotérii. Nečakajú vás však veľké výhry, no potešia vás aspoň tie menšie na prilepšenie rozpočtu.

Zdravie

Posledné mesiace, ktoré ste prežili so sebou priniesli aj istú dávku stresu, za čo si vaše zdravie vypýta daň. Budete potrebovať oddych, počas ktorého načerpáte novú silu a energiu. Postačí, ak na víked vycestujete niekde do prírody alebo kúpeľov. Zo zdravotných problémov na váš číha najmä nachladnutie. Dávajte si pozor, aby sa príliš neopakovalo, lebo by to mohlo viesť k pretrvávajúcim problémom s dýchacími cestami. Snažte sa začať od začiatku a zmeňte stravu. Uprednostnite vitamíny v zelenine a ovocí pred doplnkami stravy z lekárne.

Tagy