Horoskop pre znamenie VODNÁR

V roku 2018 vás čaká množstvo spoločenských udalostí. Dostanete viacero pracovných ponúk a spoznáte veľa nových kolegov, ktorí osviežia váš spoločenský život. Vďaka tomu sa bude cítiť, lepšie, mladšie a atraktívnejšie.

Horoskop pre znamenie VODNÁR

Buďte nápomocní a pre svoje okolie sa stanete nepostrádateľní. V tomto roku urobíte veľa zmien, ale budete sa stále utvrdzovať v tom, že boli správne.

Práca

Čaká na vás zmena práce, ktorá však bude veľmi pozitívna. Už dlho sa s touto myšlienkou pohrávate, ale ešte ste sa neodvážili tento krok vykonať. Urobíte ho šťastnou náhodou a nová práca sa vám sama prikotúľa popod nohy. Nielenže sa posuniete vpred, ale ešte aj sa konečne nebudete cítiť obmedzovaní svojimi kolegami. Noví spolupracovníci vám nástup do práce veľmi uľahčia, prijmú vás do kolektívu a vám v ňom bude veľmi príjemne. Podnikateľom sa tento rok zvýšia zisky a podarí sa im zbaviť problematických situácií.

Láska a manželstvo

Napriek tomu, že váš život bude v tomto období hektický a plný spoločenských udalostí, rok 2018 sa bude niesť z hľadiska vzťahov v znamení slobody. Ukončíte vzťah, ktorý vás už dlhú dobu vyčerpával a po rozchode pochopíte, ako veľmi sa vám uľavilo a budete ľutovať, že ste tento krok neurobili už dávno. Rozhodnete sa na chvíľu si od vzťahov oddýchnuť a radšej si začnete hľadať nové záľuby, ako tráviť voľný čas. Slobodní Vodnári by si tento rok mali dávať pozor na vzťahy, do ktorých sa pustia, pretože ich výber partnera nemusí byť zrovna šťastný a ako rýchlo láska začala, tak rýchlo môže aj skončiť.

Peniaze

Vo financiách sa vám začne dariť a prídu aj také, o ktorých ste vopred netušili. Pamätajte, že je dôležité utrácať ich správnym spôsobom a investovať ich aj do seba samého. Splňte si niektoré sny, odpočívajte a naberte novú dávku energie. A keď už budete oddýchnutí, myslite aj na tých, ktorí sú odkázaní na pomoc druhých.

Zdravie

Stres si vždy vyberie svoju daň, a preto sa na vás počas roka nalepí pár viróz. Tie však nezotrvajú dlho.Potom sa posnažte dať do poriadku vašu chrbticu, s ktorou to už dlhšiu dobu nie je najlepšie. Doprajte si rehabilitácie, ktoré vám pomôžu vrátiť ju opäť do najlepšej kondície.

Tagy