Horoskop pre znamenie RAK

Raci budú v roku 2018 pozitívne naladení. Vo vašom okolí bude prevládať harmónia a budete si viac veriť. Rok 2018 bude vašim rokom šťastia. Planéty Jupiter a Saturn budú pri vás stáť, preto budete mať tomto roku veľa príležitostí na rast. V priebehu roka sa naplnia vaše očakávania.

Horoskop pre znamenie RAK

Rok 2018 bude pre Rakov bláznivým rokom. Karty vám predpovedajú veľké zmeny a niektoré z vašich dlhodobých snov sa stanú realitou. Jupiter bude stáť pri vás. V tomto roku budete vo svojom najlepšom emočnom rozpoložení a dobrou vôľou si získate ľudí okolo seba. Toto je dobrý čas na urovnanie vzťahov. V priebehu roka akceptujete svoje slabosti a zapracujete na rozvíjaní zručnosti v samého seba. V roku 2018 sa nebojte zariskovať a nasledujte svoje pocity.

Práca

Začiatkom leta začnete mať pocit, že sa celý váš život točí iba okolo práce. Neprestávajte, pretože vo výhľadoch máte lepšiu pracovnú pozíciu, ktorá vám prinesie viac priestoru na súkromný život. Do tej doby vás čaká tvrdá práca a hľadanie motivácie, ako neprestať a motivovať aj svojich kolegov, ktorých budete ešte potrebovať. Tento rok nie je vhodný pre zmenu zamestnania. Aj keď sa vám to bude zdať inak, vaša práca vám prinesie najviac úžitku a môžete sa od nej odraziť k vysnenej pozícii. Ak by ste sa chceli pustiť do vlastného podnikania, tento rok si pripravte pevné základy, aby ste sa mohli ďalší rok do toho naplno pustiť.

Láska a manželstvo

Väčšina z vás patrí k silným individualistom. Tentokrát budete mať príležitosť naučiť sa vychádzať aj s ľuďmi okolo vás a včleniť sa do ich spoločnosti. Budete ich potrebovať v práci  aj v súkromí. Prehodnoťte svoje konanie, aby ste si ich nepohnevali, pretože môžu byť pre vás užitoční. Okrem rodiny sa sústreďte aj na svojich priateľov. Pomôžu vám vypnúť od reality a nájdete v nich inšpiráciu robiť veci inak, ako ste ich robili doteraz. Nazbierajte odvahu, pretože bez nej sa veci neudejú. Vaša rodina a blízky vás vo všetkom podporia.

Peniaze

Ste šikovní, a preto hľadáte možnosti vedľajšieho príjmu. Z hlavného príjmu nečakajte peniaze naviac, budete štandardne odmenení. Ak si budete chcieť peniaze usporiť alebo si dovoliť viac, ako je váš plat, musíte vynaložiť viac úsilia. Neriskujte zbytočne v hazardných hrách.

Zdravie

Pokiaľ ste trpeli depresiami, teraz sa z nich dostanete. Nezabudnite pracovať nielen na svojej mysli, ale aj na svojom tele. S vašou slabou kondíciou môžu prísť aj zranenia. Cvičením im môžete predísť a odrazí sa to aj na vašom zdravotnom stave. Správnou stravou tiež prispejete k zdravšiemu zovňajšku. Vyhnite sa zlozvykom, ktoré máte, pretože sa to môže odraziť v dlhodobom zdraví.

Tagy