Horoskop pre znamenie BARAN

V roku 2018 by ste mali dokončiť niektoré dôležité rozhodnutia vo vašom živote. Planéty Saturn a Jupiter budú naklonené vo váš prospech, aby začali veci, ktoré sú pre vás dlhodobo najvhodnejšie. V priebehu roka sa od vás očakávajú obete z hľadiska vášho osobného života. Chopte sa príležitostí, keď vám prídu do cesty. V tomto roku môžete očakávať zmeny.

Horoskop pre znamenie BARAN

Barani by sa tento rok mali stretnúť s dosiaľ nepreskúmaným územím. Budete veľmi zaneprázdnení svojimi plánmi. Buďte trpezliví, aby ste sa udržali na ceste. Dostanete na výber z viacero ponúk a je len na vás, aby ste si vybrali tú najlepšiu. Veci, ktoré kedysi prešli, sa teraz znovu ukážu. Jupiter vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Budete mať odvahu rozširovať svoje obzory napriek situáciám, ktoré vás zväzujú. Rok 2018 bude rokom vášho sebaobjavenia.

Práca

V práci budete mať možnosť kariérneho rastu v tomto roku. Komunikácia bude v práci zohrávať dôležitú úlohu. Jupiter vám pomôže vylepšiť vaše zručnosti a zlepšiť vašu kreativitu. Tí, ktorí pracujú v oblasti umenia, výroby a predaja, budú mať v tomto období dobrú podporu od svojich blízkych. Vzťah s vašimi kolegami na pracovisku bude srdečnejší a skutočnejší. Na konci roka sa vaše úsilie vyplatí. Dostanete zaslúžené finančné ohodnotenie, povýšenie.

Láska a manželstvo

V priebehu roka 2018 pôjdete vo vašom milostnom živote veľmi jasnou a úprimnou cestou. Načúvajte viac svojmu partnerovi alebo manželovi. Pre niektorých z vás to bude koniec cesty k dlhému nešťastnému vzťahu, zatiaľ čo pre ostatných to bude sladký začiatok. Ak ste už vo vzťahu, počas roka sa vaša vášeň voči partnerovi ešte viac umocní. Ovládajte svoje emócie a majte ich pod kontrolou. Medzi marcom a júnom niektorí z vás môžu vstúpiť do novej fázy vo vzťahu. Nenechajte sa však unášať falošnými sľubmi. Bolesti z minulosti a zlé emócie pominú a vy sa budete cítiť slobodnejšie.

Peniaze

Barani budú tento rok na dobrej ceste k úspechu. Prekážky ako dlhy a straty vám skrížia cestu, ale ľahko ich vyriešite. Budete optimisticky naladení, a preto sa ľahko prenesiete cez finančnú búrku.  Utrácajte len toľko, koľko zvládne vaša peňaženka. Na konci roka sa finančných dlhov zbavíte a polepší sa vám. Nájdite si rôzne spôsoby získavania finančných prostriedkov, aby ste dosiahli stabilnú finančnú situáciu.

Zdravie

Vaše zdravie bude stabilné po celý rok. Hoci vplyv Uránu bude mať za následok malé výkyvy zdravia, Jupiter vás bude chrániť pred akýmikoľvek zdravotnými komplikáciami. Dobrodružné výlety a výlety do prírody dobijú vašu energiu. Počúvajte svoj vnútorný hlas a pravidelne omladzujte svoju dušu. Nepreháňajte to s diétami ani nadmerným cvičením. Meditácia bude to, čo prinesie vašej duši zmiernenie napätia a stresu.

Tagy