Horoskop pre znamenie STRELEC

Rok 2018 vám prinesie obrovskú dávku energie, ktorej vám nebolo v minulých rokoch dopriate. Frustráciu a problémy, ktoré vás prenasledovali v minulom roku nateraz zmiznú. Budúcnosť nie je istá, no vyzerá jasnejšie.

Horoskop pre znamenie STRELEC

Na každej ceste vášho života urobíte pokrok a necháte priestor vášmu novému ja. Vami odvedená doterajšia práca vás štedro odmení, pretože nastal čas zožať ovocie. V tomto roku pokrokov, budete schopní nemožného a svet vám bude ležať pri nohách.

Práca

Vaša kariérna perspektíva vyzerá na tento rok veľmi dobre. Nastali najlepšie časy napredovania vo vašej profesijnej stránke. Využite vašu kreativitu, s ktorou zvládnete pracovné povinnosti s ľahkosťou a dôstojnosťou. Činy povedia viac ako slová, nechajte váš výkon hovoriť za vás. Prichádza úspech, preto nezaspite na vavrínoch. Je správny čas na stavanie mostov v pracovných vzťahoch a odbúrania všetkých bariér, ktoré vám v tom bránia. Vaša citlivosť vám však môže cestu vášho osobnostného rastu kľukatiť. Neverte falošným sľubom a buďte pripravení podať pomocnú ruku kolegom, ktorí to budú potrebovať.

Láska a manželstvo

Tento rok vám praje aj v láske. Pripravil pre vás cestu k šťastnejšiemu milostnému životu. Po citovej stránke sa budete cítiť zrelší. Nebuďte však impulzívni v otázkach lásky. Pred uskutočnením dôležitých životných rozhodnutí zvážte klady aj zápory. Kráčajte životom na základe vlastného svedomia a nenechajte nikomu diktovať vám, čo je správne. V tomto roku nájdete harmóniu v milostnom živote, avšak iba ak ste vy sami ochotní prejaviť skutočné city svojmu partnerovi. Práve to prinesie vašej lásky svetlejšie časy. Nezabúdajte na minulosť, žite v prítomnosti a plánujte do budúcnosti spoločne s partnerom po vašom boku. Tento rok je ten správny čas na znovuobjavenie partnerovej vášne, jeho životných snov a ideálov. Tí, čo svojho životného partnera ešte nenašli nezúfajte, hľadajte. Aj keď sa vám zdá, že hľadanie trvá pridlho. Čakajú na vás osudové stretnutia.

Peniaze

Strelcov v tomto roku čaká viacero nevyhnutných výdavkov. Aj napriek vašej snahe ušetriť, sa vám nepodarí výdavky obmedziť. Vy sami však budete musieť nájsť vnútorný pokoj počas finančného deficitu. Vyhnite sa nesplateným účtom a následným pôžičkám. Urobte si finančný plán. Rozpočet, ktorý vyhovuje vašej peňaženke. Dodržiavaním svojich finančných záväzkov sa vyhnete rizikám. Sústreďte sa na šetrenie a snahu zlepšiť svoju finančnú situáciu.

Zdravie

Budete plní energie. Nevyhnete sa však zdravotným ťažkostiam a úzkostiam. Vyhľadávajte rôzne spôsoby odreagovania a doplnenia energie v podobe kultúrnych podujatí či rôznych rekreačných aktivít. Druhou polovicou tohto roka si zdravie vyžiada vašu pozornosť. Dbajte na zdravé stravovanie, pravidelný pohyb a buďte fit, porastiete tak i morálne.

Tagy