6 kúskov, ktoré by mala mať v šatníku každá nízka žena

Chcete sa cítiť o niečo vyššie, bez toho aby ste siahli po vysokých podpätkoch? Podvádzajte pohodlne a hravo týmito štýlovými kúskami. Veď nie len páni si radi pridajú pár centimetrov naviac.

6 kúskov, ktoré by mala mať v šatníku každá nízka žena

Nohavice Marlene

Široké nohavice s vysokým pásom nie sú len nadčasové, ale vynesú vás do výšin. Dokážu opticky predĺžiť postavu až do výšky 170 cm.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ondoloo UG (@velvet.universe.fashion) on

Pohodlné topánky na platforme

Určite nosíte topánky na podpätkoch. Dbajte na to, aby ste vlastnili aj pár, ktorý je pohodlný. Najvhodnejšou alternatívou sú kúsky s vysokou platformou.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @bebegirly on

Džínsy

Dámy nižšieho vzrastu dbajú pri kúpe nohavíc na to, aby lem nohavíc nebol príliš dlhý a siahnu tak po tých, ktoré im nesedia na zadku a stehnách. Nesprávne! Nájdite si dobrú krajčírku a siahnite po perfektne sediacich džínsoch a lem si nechajte jednoducho skrátiť. Alebo si ho môžete svojpomocne hravo zahnúť a zachytiť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karina Ohoiner (@kekarii) on

Krátky trenčkot 

Väčšina vašich kabátov siaha až po kolená? Zlá dĺžka pre krátke dámy. Okraj trenčkotu by mal siahať tesne pod bedrá. Väčšia dĺžka totiž extrémne skracuje nohy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @xoxo.cindyk on

Blúzka s véčkovým výstrihom

Vďačný kúsok. Či sú to biznis raňajky alebo babský večer, hodí sa kedykoľvek a kamkoľvek. Nižšie dámy by však mali siahnuť práve po tých, ktoré majú véčkový výstrih. Dosiahnú tak optické predĺženie hornej časti. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LADIMA (@ladima_shop) on

Midi šaty

Spojenie obrovských šiat a malých dám nejde jednoducho dokopy. Midi šaty ukončené v strede lýtka sú však pre ne ako stvorené.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Moda Cristã ? (@modacdp) on

Zdroj: https://www.freundin.de/mode-kleidungsstuecke-kleine-frauen

Tagy