6 najčudnejších ľudí sveta

Svet je plný zvláštnych vecí a v neposlednom rade aj ľudí. Mnohí z nich si túto cestu vybrali sami. Zrejme pre to, aby sa odlíšili. Každopádne im to vyšlo.

6 najčudnejších ľudí sveta

Lucky Diamond Rich

Špeciálnosť tohto pána spočíva v tom, že má potetovaných celých 100 % tela, vrátane taký “chuťoviek” ako vnútorná strana viečok, úst či predkožky.

Embed from Getty Images

 

Paul Karason 

Pred pár rokmi podľahol na zápal pľúc známy modrý muž. Túto netradičnú farbu nadobudol užívaním roztoku striebra, nakoľko sa tak chcel zbaviť zápalu kože. Toho sa síce zbavil, no modrého zafarbenia už nie.

Embed from Getty Images

 

Sultan Kösen

Najvyšší muž na svete meria celých 251 centimetrov. Sultan trpí ojedinelou chorobou, ktorá spôsobuje nadmernú produkciu rastového hormónu.

Embed from Getty Images

 

Chandra Bahadur Dang 

Tento muž drží zas opačný rekord.  Bol to najmenší muž sveta a meral len 55 centimetrov.

Embed from Getty Images

 

Asha Mandela

Hovorí sa, že vlasy sú korunou krásy a Asha to poňala skutočne doslovne. Jej vlasy sú zapletené do sedemmetrových dredov. Ak by sa ostrihala, váha by ukazovala o 20 kíl menej. To si žiadna z nás žiaľ nemôže povedať.

Embed from Getty Images

 

Rolf Buchholz

Už na prvý pohľad je jasné, v čom drží svetový rekord tento “šarmantný” pán. Najviac piercingov na svete a ešte k tomu takýchto špeciálnych si vyžaduje silný žalúdok. A aby to nebolo málo, ešte sa za ne veľmi rád necháva zdvíhať.

Embed from Getty Images

Tagy