3 romantické komédie a drámy, ktoré v roku 2019 nenechajú žiadnu ženu chladnou

Milujete vyraziť si s kamoškami do mesta na kávu či do kina? Odtrhnúť sa od reality treba v každom veku. Ak ste si už dlhšie nenašli s kolegyňou, sestrou či kamarátkou zámienku niekam vybehnúť, tieto číro ženské filmové novinky vás dotiahnu priamo pred plátna kinosály už budúci rok.

3 romantické komédie a drámy, ktoré v roku 2019 nenechajú žiadnu ženu chladnou

Pre tie, ktoré stále nenašli odpoveď, do kín prichádza film s názvom What Men Want (Čo muži chcú). Ide o prepracovanie filmu What Women Want (Čo ženy chcú) z roku 2000. 

Športová agentka Ali Davis obklopená prevažne mužským kolektívom zohrá vo filme hlavnú úlohu. Jej želanie rozumieť svetu mužov sa naplní po tom, čo získa schopnosť čítať mužské myšlienky. S novo nájdenou schopnosťou však nastavajú komplikácie v otázkach priateľstva či lásky. Tejto komédie sa dočkáte už v januári.

Január bude pre filmové fanynky ako stvorený. Po skvelej komédii sa koncom prvého mesiaca môžete tešiť na výbornú drámu s názvom Serenity. Triler plný zvratov a vášne s oscarovým obsadením má všetky predpoklady stať sa trhákom. Film je dôkazom toho, že všetky tajomstvá raz vyplávajú na povrch. 

Hlavný hrdina Baker (Matthew McConaughey) si toho preskákal dosť a na rany života zabúda v Karibiku. Má tam všetko čo mu k pokojnému životu treba – domov, loď a milenku. Búrku do ticha prinesie jeho bývala žena, ktorá za nim prichádza s prosbou, aby zabil jej súčasného násilníckeho manžela. Ako sa rozhodne a ako jeho život ovplyvní opätovné stretnutie bývalých partnerov?

Nezabúdajme ani na tvorbu našich susedov. Z blízkych končín k nám prichádza česká komédia Posledná aristokratka. Tu sa dočkáte aj slovenského hereckého obsadenia. Tešiť sa môžete na Táňu Pauhofovú, ktorá si zahrala hlavnú úlohu vo filme Všetko alebo nič. Povráva sa, že aj tento úspešný film s námetom z dielne Evy Urbaníkovej sa dočká budúci rok svojho pokračovania a to už v prvej polovici nového roka. 

Film Posledná aristokratka vychádza taktiež z knižného námetu tentokrát autora Evžena Bočeka. Opisuje návrat rodiny šľachtického rodu po páde komunistického režimu. Do Čiech sa vracia František Antonín so svojom manželkou Vivien a dcérou Máriou III.. Jedinou ambíciou v tomto diele bolo pobavenie čitateľa. Čo všetko a v akej forme sa dočká filmového spracovania sa dozvieme až v októbri.

Tagy